„Žalgirio“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo LKL aukso medalių

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtosiose finalo rungtynėse šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 82:78 (23:25, 16:18, 24:9, 19:26) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-1.

Pirmajame kėlinyje dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o po pirmųjų 10 min. šeimininkai pirmavo 25:23. Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ įgijo keturių taškų pranašumą (43:39). Trečiajame kėlinyje Beno Udriho vedamas „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 13:0 ir išsiveržė į priekį 60:47. Paskutinėmis mačo minutėmis Vilniaus ekipa dar buvo priartėjusi iki 6 taškų (59:65), bet žalgiriečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklę persvarą. Paskutinę minutę vilniečiai dar bandė gelbėtis, bet jiems pavyko tik sumažinti atsilikimą.

„Žalgiriui“ B. Udrihas pelnė 16 taškų, Brandonas Daviesas, Aaronas White'as, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas - po 9, po 8 - Antanas Kavaliauskas ir Axelis Toupane'as.

Vilniaus komandoje 16 taškų surinko Martynas Echodas, po 14 - Mindaugas Girdžiūnas bei Rokas Giedraitis.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos birželio 18 dieną Kaune.