Vokietijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo Nikas Rosbergas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato dešimtąjį etapą - Vokietijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Mercedes" komandos pilotas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, "Mercedes").

Tai ketvirtoji 28-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir septintoji per visą karjerą.

Antrąją vietą užėmė suomis Valteris Botas (Valtteri Bottas, "Williams-Mercedes", +20,7 sek.), o trečiąją - vos iš 20-osios pozicijos startavęs britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "Mercedes", +22,5).

Ketvirtas finišavo nugalėtojo titulą ginantis vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Red Bull-Renault", +44,0), penktas - ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso, "Ferrari", +52,4 sek.), šeštas - australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull-Renault", +52,5).

Pirmajame rate avariją patyrė brazilas Felipė Masa (Felipe Massa, "Williams-Mercedes") ir trasoje pasirodė saugos automobilis.

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmaujantis N. Rosbergas (Nico Rosberg turi 190 taškų. Antrąją vietą užimančio L. Hamiltono sąskaitoje - 176 taškai. Trečiojoje pozicijoje žengia D. Rikardas su 106 taškais.

Komandų įskaitoje pirmauja "Mercedes" (366 tšk.). Antrąją vietą užima "Red Bull" (188 tšk.), o trečiąją - "Williams-Mercedes" (121 tšk.).

Vienuoliktasis čempionato etapas - Vengrijos "Grand Prix" lenktynės - vyks liepos 27 dieną.