Varžėsi imtynininkai

Klaipėdoje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių ir jaunučių turnyras bei atviros miesto vaikų pirmenybės, skirtos Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti.

Į šį tradicinį turnyrą suvažiavo 194 dalyviai iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Daug sportininkų atvyko iš sporto internatų. Tarp imtynininkų matėsi ir Europos jaunių prizininkų bei Europos čempionato dalyvių.

Klaipėdos imtynininkai iškovojo net 26 įvairios prabos medalius.

Jaunių grupėje sidabro medalius pelnė Vladislavas Šulžickis (svorio kategorija iki 55 kg), Donatas Rindeikis (iki 60 kg) - jis finale įtemptoje kovoje nusileido Europos jaunių čempionato prizininkui iš Ukrainos Vladislavui Skryt, Edvinas Stanišauskas (iki 71 kg), Osvaldas Macijauskas (iki 80 kg) ir Karolis Ispodnikovas (iki 92 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Lukas Dvarionas (iki 48 kg), Rokas Radzevičius (iki 65 kg) bei Karolis Petravičius (iki 71 kg).

Jaunučių grupėje sidabrą pelnė Vilius Rasiukas (iki 24 kg), kuris finale turėjo pripažinti varžovo iš Lydos sporto internato pranašumą, Dainius Kerys (iki 29 kg), Klemensas Mockevičius (iki 32 kg), Timas Marcinkus (iki 35 kg), Leonardas Spiridonovas (iki 38 kg), Neilas Stanišauskas (iki 41 kg).

Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Šeškevičius (iki 24 kg), Ernestas Idzelis (iki 32 kg), Ernandas Popkovas (41 kg), Dominykas Naruševičius (iki 48 kg), Giedrius Knystautas (iki 58 kg), Danilas Pitonovas (iki 58 kg), Justas Kaminskas (per 68 kg).

Patys jauniausi vaikai varžėsi kategorijoje iki 23 kg. Čia visas prizines vietas laimėjo jaunieji klaipėdiečiai. Nugalėtojo vardą pelnė Benas Motiejauskas, sidabrą iškovojo Sajanas Potapenka, o bronza pasipuošė Ivanas Agafonovas ir Povilas Šeškevičius.

Absoliučioje svorio kategorijoje (iki 130 kg) visas prizines vietas iškovojo šių metų Europos čempionato dalyviai. Nugalėtoju tapo klaipėdietis Mantas Knystautas, kuris varžovams nepaliko jokių šansų laimėti. Antrą vietą iškovojo vilnietis Vilius Laurinaitis, o trečią - Romas Fridrikas iš Vilniaus.

Lygiagrečiai vyko ir Lietuvos studentų čempionatas. Susumavus rezultatus, nugalėtoju tapo Klaipėdos universitetas (vadovė G. Avižonienė), surinkęs 78 taškus. Antras liko VGTU (vadovas A. Šulinskas), surinkęs 45 taškus. Trečias - MRU (vadovas G. Bukauskas) - 34 taškai.

Pagal svorio kategorijas nugalėtojais tapo: KU studentai Tomas Baracevičius (iki 67 kg) ir Gvidas Rubežius (iki 77 kg), LSU studentas Donatas Gudmonas (iki 87 kg) bei MRU studentai Vilius Laurinaitis (iki 97 kg) ir Mantas Knystautas (iki 130 kg).

Sidabrą iškovojo VGTU studentai Rustamas Jusupovas (iki 67 kg), Rokas Neiberka (iki 77 kg) ir Benas Keršys (iki 97 kg), LSU studentas Tauras Liaugminas (iki 87 kg), KU studentas Rokas Šarpnickas (iki 130 kg).

Bronzą laimėjo KU studentai Dovydas Bušeckas (iki 77 kg) ir Mantas Kairys (iki 97 kg).