Valdas Vasylius klaipėdiečius ištempė į pergalę

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-4) turėjo dviženklį deficitą, tačiau uostamiesčio komandą į pergalę ištempė Mezon NKL debiutavęs Valdas Vasylius.

34-erių metų 203 cm ūgio puolėjas sukratė 12 taškų, o jo traukiama Klaipėdos komanda svečiuose 83:74 (25:15, 14:18, 15:28, 29:13) įveikė Vilniaus „Perlą“ (3-8).

Vasylius trečiąjį kėlinį baigė dviem dvitaškiais ir „Neptūno-Akvaservis“ atsilikimą sumažino iki 7 taškų. Lemiamo ketvirčio metu puolėjas pridėjo dar 8 taškus ir aikštę paliko tik tuomet, kai jo ekipa pirmavo jau 7 taškais (77:70).

Per likusį laiką klaipėdiečiai pataikė keturias baudas, Ignas Ramašauskas įkrovė iš viršaus ir „Neptūno-Akvasevis“triumfavo 9 taškų persvara.

NKL debiutavęs Vasylius tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju. Jis per 22 minutes surinko 20 taškų (8/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Vasylius šioje komandoje yra rungtyniavęs 2000-2001 metų sezone, tačiau tuomet klubas varžėsi LKAL pirmenybėse.

„Perlas“: Deividas Sirvydis 18, Lukas Kvedaravičius 15 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 10, Karolis Giedraitis 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius 20 (9/11 metimai), Mindaugas Stašys 15 (8 rez. perd.), Deividas Keburys ir Arūnas Mikalauskas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12.