Vaikai varžėsi Kalėdiniame turnyre

Klaipėdoje vykusiame Kalėdiniame sunkiosios atletikos turnyre dalyvavo komandos iš 20 Klaipėdos, Telšių, Kretingos miestų ir rajonų mokyklų.

Šį kartą dosnus Kalėdų Senelis vaikučius apdovanojo medaliais, saldainiais ir taurėmis.

Pirmąją komandinę vietą užėmė Telšių "Germanto" vidurinės mokyklos komanda, surinkusi 692 taškus, antrąją vietą iškovojo Klaipėdos "Vitės" pagrindinės mokyklos atstovai (651 tšk.), trečiąją vietą - Telšių "Kranto" pagrindinės mokyklos komanda (600 tšk.).

Absoliučiu turnyro nugalėtoju pagal Sinklerio taškų skaičiavimo lentelę surinkęs 214 taškų tapo klaipėdietis Darius Galdikas iš "Vitės" pagrindinės mokyklos.

Tarp dailiosios lyties atstovių absoliučia turnyro nugalėtoja tapo Aida Anužytė iš Telšių "Germanto" vidurinės mokyklos (118 tšk.).