UEFA Europos lygos finale ginklus surems „Chelsea“ ir „Benfica“ futbolininkai

Londono „Chelsea“ klubas „Stamford Bridge“ stadione antrą kartą įveikė „Basel“ ekipą iš Šveicarijos ir pateko į turnyro finalą.

Svečių ekipa sugebėjo pralaužti Anglijos sostinės klubo gynybą pirmojo kėlinio pabaigoje ir taip atgaivino intrigą šioje dvikovoje.

Tačiau antrajame kėlinyje šveicarų viltis greitai užgesino Fernando Torreso, Victoro Moseso ir Davido Luizo įvarčiai.

„Chelsea“ 3 – 1 „Basel“

(Bendras rezultatas 5 – 2)

45' [0 – 1] Mohamedas Salahas

50' [1 – 1] F. Torresas

52' [2 – 1] V. Mosesas

59' [3 – 1] D. Luizas

Kitame pusfinalyje Lisabonoje vietos „Benfica“ nugalėjo „Fenerbahce“ klubą.

Pirmajame susitikime turkų klubas iškovojo minimalią pergalę 1 – 0, tačiau atsakomosiose rungtynėse pranašumo neišsaugojo.

„Benfica“ į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę po Gaitano įvarčio. Nors šeimininkams padėtį komplikavo 23-ąją minutę realizuotas Dirko Kuyto 11 metrų baudinys, Oscaras Cardozo savo dviem tiksliais smūgiais išvedė portugalų ekipą į finalą.

„Benfica“ 3 – 1 „Fenerbahce“

(Bendras rezultatas 3 – 2)

9' [1 – 0] N. Gaitanas

23' [1 – 1] D. Kuytas (11 m)

35' [2 – 1] O. Cardozo

66' [3 – 1] O. Cardozo