UEFA čempionų lyga: favoritai žengia į priekį

Antradienį prasidėjo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas.

Didesnių problemų nekilo titulą ginančiam "Barcelona" klubui, kuris išvykoje 3-1 įveikė Lėverkuzeno "Bayer" bei žengė didelį žingsnį pajėgiausiųjų aštuoneto link.

Svečiai į priekį išsiveržė 41 minutę, kai po aštraus perdavimo vienas prieš vartininką iššokęs Alexis parideno kamuolį į tinklą, bet tuoj po pertraukos Michalis Kadlecas galva atstatė pusiausvyrą.

Visgi "Barcelona" perėmė iniciatyvą ir pasiekė savo: jau 55 minutę Alexis įmušė antrą savo ir komandos įvartį, o 89 minutę persvarą po puikios kombinacijos padvigubino septintą įvartį šiame sezone įmušęs argentinietis Lionelis Messi.

Tuo metu "Lyon" pasiekė minimalią pergalę 1-0 prieš sensacingai į atkrintamąsias varžybas prasimušusią Kipro komandą Nikosijos APOEL.

Šių porų nugalėtojai paaiškės kovo 7 dieną, kai Nikosijoje ir Barselonoje bus sužaisti atsakomieji mačai.

Rezultatai:

Lėverkuzeno "Bayer" 1 - 3 "Barcelona"
41' [0 - 1] A.Sanchez
52' [1 - 1] M.Kadlec
55' [1 - 2] A.Sanchez
89' [1 - 3] L.Messi

"Lyon" 1 - 0 Nikosijos APOEL
58' [1 - 0] A.Lacazette