Trys klaipėdiečiai - Baltijos šalių rinktinėje.

Liepos 19-20 dienomis Estijos Valgos mieste vyko Baltijos šalių jaunių (iki 18 metų) lengvosios atletikos mačas. Jame dėl finansinių sunkumų dalyvavo tik 40 lietuvaičių, tai yra tiek, kiek telpa viename autobuse. Tai lėmė, kad lietuvaičiai prastai pasirodė estafečių rungtyse, nes į Estiją negalėjo važiuoti visi šiose rungtyse turėję dalyvauti jaunieji sportininkai. Tuo tarpu rungtyniavusių klaipėdiečių pasiekti rezultatai džiugina.
Trenerio Edmundo Norvilo auklėtinė bėgikė Lina Grinčikaitė tapo čempione net dviejose rungtyse. Ji buvo nepralenkiama 100 metrų distancijoje, kurią įveikė per 12,35 sekundės, bei 200 metrų distancijoje, kurią įveikė per 25,21 sekundės. Lina yra gimusi 1987 metais, tačiau ji rungėsi ir nugalėjo vyresnes varžoves.
Dvi antrąsias vietas užėmė Ernesta Remėzaitė, treniruojama Romo Beržinsko. Ernesta pasižymėjo 400 metrų bėgimo distancijoje, kurią įveikė per 58,23 sekundės. Antrąją vietą jai užtikrino ir pasiektas 400 metrų barjerinio bėgimo rungties rezultatas - 1 minutė 2,94 sekundės. Tai yra asmeninis Ernestos rekordas.
Antrąją vietą iškovojo taip pat R. Beržinsko auklėtinis Vitalijus Gorbunovas. Sidabro medalį jis iškovojo 400 metrų bėgimo distancijoje, kurią įveikė per 50,86 sekundės. Tai jo asmeninis rekordas. V. Gorbunovas užėmė ir trečiąją vietą 800 metrų distancijoje, įveikęs ją per 1 minutę 58,88 sekundės.
Dvi trečiąsias vietas iškovojo Donato Senkaus auklėtinė Raimonda Rimkutė. Bronzos medalis jai atiteko šuolio į tolį rungtyje. R. Rimkutė nušoko 5,42 metro. Kitas bronzos medalis Raimondai atiteko už pasiektą 12,22 metrų rezultatą trišuolio rungtyje.
Prizinės vietos šiame mače nepavyko iškovoti R. Beržinsko auklėtinei Eglei Krištaponytei, tačiau ji pagerino savo asmeninį rekordą 800 metrų distancijos bėgime. Šią distanciją Eglė nubėgo per 2 minutes 17,75 sekundės.
Komandinėje įskaitoje, surinkusi 249 taškus, Lietuva liko antroje vietoje, praleisdama į priekį Latvijos komandą, surinkusią 328 taškus. Paskutinę vietą užėmė Estijos komanda, surinkusi 235 taškus.
18 geriausiai pasirodžiusių lietuvaičių, tarp kurių yra ir klaipėdiečiai Lina Grinčikaitė, Ernesta Remėzaitė ir Vitalijus Gorbunovas, pateko į Baltijos šalių rinktinę, kuri rugpjūčio 3 dieną dalyvaus Suomijos mieste Juveskulėje vyksiančiose žaidynėse. Šiose žaidynėse dar dalyvaus Suomijos ir Lenkijos rinktinės.