Triuškinančia persvara įveikti KTU krepšininkai

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-0) sezoną pradėjo aukšta nata. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 87:61 (21:18, 19:11, 21:12, 26:20) įveikė Kauno KTU krepšininkus (0-1) bei įsirašė pirmąją pergalę NKL pirmenybėse.

Po pirmojo ketvirčio aikštelės šeimininkai pirmavo 3 taškų persvara (21:18), tačiau aukštesnę pavarą įjungė antrajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 14:3.

Per paskutiniąsias dvi trečiojo kėlinio minutes „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė 10 taškų be atsako, o po taiklaus Nojaus Mineikio baudos metimo Klaipėdos ekipos pranašumas išaugo iki 20 taškų (61:41).

Lemiamame ketvirtyje T. Gaidamavičiaus kariaunos persvara buvo pasiekusi rekordinę 30 taškų ribą (79:49). Galiausiai susitikimas laimėtas 26 taškų pranašumu.

Klaipėdos komandos gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs, 4 kamuolius atkovojęs, 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs bei 19 naudingumo balų surinkęs Tadas Pažėra. Nojus Mineikis pridėjo 10 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 20 naudingumo balų. Šie du krepšininkai buvo naudingiausi šeimininkų ekipoje.

Šiame susitikime klaipėdiečiai solidžiai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 8 tritaškiai iš 17 (47 proc.), tuo metu svečiai iš Kauno realizavo 18 proc. mestų tritaškių (4 iš 22).

Rytoj „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai namuose susikaus su Vilniaus „Perlo“ ekipa, kuri šiandien išvykoje 88:63 patiesė „Žalgirio“ dublerius. Rungtynių startas – 16 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 15, Klaidas Metrikis 12, Nojus Mineikis ir Erikas Kubilius – po 10, Vytautas Šarakauskas ir Herkus Kumpys – po 9.

KTU: Adomas Sidarevičius 11, Karolis Sapiega 9.