Tradiciniame imtynių turnyre - klaipėdiečių pamokos svečiams

Klaipėdoje vyko Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai skirtas tarptautinis jaunių ir jaunučių graikų-romėnų imtynių turnyras. Taip pat vyko ir atviros miesto vaikų pirmenybės.

Dalyvavo 170 dalyvių iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir įvairių Lietuvos miestų.

Vaikai varžėsi 11-oje svorio kategorijų. Puikiai sekėsi Klaipėdos "Viesulo" sporto centro (direktorius Edmundas Klimas) jauniesiems imtynininkams. Pastarieji iškovojo net 12 medalių.

Nugalėtojais tapo Neilas Stanišauskas (iki 35 kg), Skomantas Petronis (iki 41 kg), Justas Kaminskas (iki 56 kg), sidabro medaliais pasipuošė Vilius Rasiukas (iki 23 kg), Konstantinas Stepakovas (iki 29 kg), o bronzą pelnė Edvardas Volkovas (iki 23 kg), Martinas Paršukovas (iki 26 kg), Dainius Kerys (iki 29 kg), Edvinas Dubrovskis (iki 38 kg), Dominykas Naruševičius (iki 47 kg), Vilius Prialgauskas (iki 56 kg) ir Edgaras Mineikis (iki 56 kg).

Šiose varžybose pirmą kartą startavo Gargždų miesto jaunieji imtynininkai, treniruojami neseniai čia dirbti pradėjusio jauno perspektyvaus trenerio Egidijaus Gikaro. Jo auklėtiniai pelnė du bronzos medalius - sūnus Julius Gikaras (iki 35 kg) ir Valdas Umbražiūnas (41 kg).

Turnyras praėjo sklandžiai. Organizatoriai surengė vaikams ekskursiją į Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų mokomąjį batalioną, kur vaikai galėjo susipažinti ir pamatyti turimą karinę techniką bei ginkluotę. Taip pat buvo supažindinti su Lietuvos kariūnų kasdienybe. Turnyro dalyviai buvo apgyvendinti šiose kareivinėse.