Tenisininkas Ričardas Berankis tapo turnyro Italijoje nugalėtoju

Lietuvis Ričardas Berankis tapo Italijoje vykusio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "Challenger" serijos turnyro "Andria e Castel del Monte", kurio prizų fondą sudarė 35 tūkst. eurų, vienetų varžybų nugalėtoju.

24-erių metų Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge užima 107-ąją vietą, finale sekmadienį įveikė 22-ejų metų gruziną Nikolozą Basilašvilį (221-oji pasaulio raketė).

R. Berankis pirmąjį setą laimėjo 6:4, o antrajame, lietuviui pirmaujant 1:0, Gruzijos atstovas pasitraukė iš kovos.

Už pergalę R. Berankiui atiteko 80 ATP reitingo taškų ir 5035 eurų (apie 17,4 tūkst. litų) premija.

Tai ketvirtasis R. Berankio laimėtas "Challenger" serijos turnyras. Lietuvis šių metų liepą triumfavo turnyre Astanoje (Kazachstanas), o 2010 metais buvo nenugalimas turnyruose Notingeme (Didžioji Britanija) ir Helsinkyje (Suomija).