Šveicaras Rodžeris Federeris pateko į "US Open" turnyro aštuntfinalį

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato ("US Open"), kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 42 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų trečiajame rate (1/16 finalo) šeštadienį antroji pasaulio raketė 34-erių metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer) 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo 31-erių metų vokietį Filipą Kolšraiberį (Philipp Kohlschreiber, 29-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 34 min.

Penkiskart (2004-2008 m.) šio turnyro nugalėtojas R. Federeris aštuntfinalyje žais su 30-mečiu amerikiečiu Džonu Isneriu (John Isner, 13).

2012 metų "US Open" turnyro nugalėtojas 28-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray, 3) per 2 val. ir 11 min. 6:3, 6:2, 7:5 įveikė 27-erių metų brazilą Tomą Belučį (Thomaz Belucci, 30).

Į aštuntfinalį taip pat pateko 30-metis šveicaras Stanas Vavrinka (Stan Wawrinka, 5) ir 29-erių metų čekas Tomašas Berdichas (Tomaš Berdych, 6).

Moterų vienetų varžybų antrajame rate antroji pasaulio raketė 23-ejų metų rumunė Simona Halep 6:2, 6:3 nugalėjo 22-ejų metų amerikietę Šelbę Rodžers (Shelby Rogers, 154) ir aštuntfinalyje susitiks su 25-erių metų vokiete Sabina Lisicki (Sabine Lisicki, 24).

25-erių metų čekė Petra Kvitova (4) 6:2, 6:1 įveikė 20-metę slovakę Aną Šmiedlovą (Anna Schmiedlova, 32).

Šeštadienį vykusių vienetų susitikimų rezultatai.

Moterys. III ratas.

Simona Halep (Rumunija, 2) - Shelby Rogers (JAV) 6:2, 6:3

Petra Kvitova (Čekija, 5) - Anna Schmiedlova (Slovakija, 32) 6:2, 6:1

Viktorija Azarenka (Baltarusija, 20) - Angelique Kerber (Vokietija) 7:5, 2:6, 6:4

Samantha Stosur (Australija, 22) - Sara Errani (Italija, 16) 7:5, 2:6, 6:1

Johanna Konta (Austrija) - Andrea Petkovič (Vokietija, 18) 7:6, 6:3

Sabine Lisicki (Vokietija, 24) - Barbora Zahlavova-Strycova (Čekija) 6:4, 4:6, 7:5

Flavia Pennetta (Italija, 26) - Petra Cetkovska (Čekija) 1:6, 6:1, 6:4

Varvara Lepčenko (JAV) - Mona Barthel (Vokietija) 6:1, 3:6, 4:6.

Vyrai. III ratas.

Roger Federer (Šveicarija, 2) - Philipp Kohlscreiber (Vokietija, 29) 6:3, 6:4, 6:4

Andy Murray (Didžioji Britanija, 3) - Thomaz Bellucci (Brazilija, 30) 6:3, 6:2, 7:5

Stan Wawrinka (Šveicarija, 5) - Ruben Bemelmans (Belgija) 6:3, 7:6, 6:4

Tomaš Berdych (Čekija, 6) - Guillermo Garcia Lopez (Ispanija, 31) 6:7, 7:6, 6:3, 6:3

Richard Gasquet (Prancūzija, 12) - Bernard Tomič (Australija, 24) 6:4, 6:3, 6:1

John Isner (JAV, 13) - - Jiri Vesely (Čekija) 6:3, 6:4

Kevin Anderson (PAR, 15) - Dominic Thiem (Austrija, 20) 6:3, 7:6, 7:6

Donald Young (JAV) - Viktor Troicki (Serbija, 22) 4:6, 0:6, 7:6, 6:2, 6:4.