Smūgis „Juventus“ futbolininkų ambicijoms: iš Čempionų lygos juos išspyrė „Olympique“

Neseniai Italijos čempionais tapę Turino „Juventus“ žaidėjai su superžvaigžde Cristiano Ronaldo priešakyje karčią piliulę nurijo atnaujintame UEFA Čempionų lygos turnyre.

Penktadienio vakarą atsakomąsias Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes „Juventus“ 1:2 pralaimėjo Liono „Olympique“ ekipai ir pasirodymą turnyre baigė. Pirmas rungtynes, žaistas dar iki koronaviruso pandemijos, Prancūzijos klubas Italijoje laimėjo 1:0. Į ketvirtfinalį Liono ekipa žengė dėka svečiuose įmušto įvarčio.

Per atsakomąją akistatą Italijos čempionams abu įvarčius pelnė C. Ronaldo – 43 minutę iš 11 m baudinio, o 60-ąją – galingu smūgiu iš toli kaire koja.

Prancūzijos klubui, kuris dėl pandemijos nutraukto šalies čempionato liko tik septintas, kelialapį į Čempionų lygos ketvirtfinalį padėjo iškovoti tikslus Memphiso Depay smūgis 12 susitikimo minutę.