Slidininkė Marija Kaznačenko Pjongčango žaidynėse pranoko 17 varžovių

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių moterų slidinėjimo 10 km laisvuoju stiliumi lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko aplenkė 17 varžovių ir užėmė 73-iąją vietą.

24-erių metų mūsų šalies slidininkė distanciją įveikė per 30 min. 44,2 sek.

Nugalėjo 27-erių metų norvegė Ragnhild Haga - 25 min. 0,5 sek. Antrąją vietą užėmė Pjongčango žaidynių skiatlono varžybų nugalėtoja 30-metė švedė Charlotte Kalla (+20,3 sek.). Bronzos medalį iškovojo 37-erių metų norvegė Marit Bjoergen ir 27-erių metų suomė Krista Parmakoski (+31,9 sek.). M. Bjorgen savo sąskaitoje turi net 12 olimpinių medalių (6 aukso, 4 sidabro, 2 bronzos). Jai trūksta vos vieno apdovanojimo, kad pasivytų tituluočiausią žiemos sporto atstovą Norvegijos biatlonininką Olę Einarą Bjoerndaleną.