Šiandien "Neptūnui" trauktis nėra kur.

Užvakar prasidėjusių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrentamųjų varžybų ketvirtfinalio visas pirmąsias rungtynes laimėjo namie žaidusios favoritės - aukštesnes vietas reguliariajame sezone iškovojusios komandos.

ŠIAULIAI - NEPTŪNAS 79:62 (21:19, 14:15, 24:14, 20:14)

Rungtyniavo ir taškus pelnė: "Šiauliams" - T. Balčiūnas (žaidė 14 min. ir pelnė 2 taškus), T. Gaidamavičius (16-14), D. Pakamanis (3-0), Ž. Urbonas (31-17), A. Čepulis (22-6), R. Vaičiūnas (25-4), S. Kuzminskas (20-13), V. Pauliukėnas (32-11), R. Giedraitis (12-3), A. Vyšniauskas (15-9); "Neptūnui" - V. Pridotkas (6-2), T. Delininkaitis (37-23), M. Ruikis (15-6), Ž. Stankus (26-5), A. Mineikis (34-16), P. Šalvis (19-4), K. Christiansonas (31-3), M. Mažeika (10-0), M. Bugys (18-3), A. Kaubrys (4-0).

Prieš savaitę Šiauliuose vykęs šių komandų susitikimas reguliariajame čempionate baigėsi neptūniečių pergale 79:62. Deja, antrą kartą klaipėdiečiams įveikti "Šiaulių" nepavyko.
Lygi kova aikštelėje truko du su puse kėlinio - 25 minutę rezultatas buvo lygus (43:43). Nuo šio momento "Šiaulių" krepšininkai spurtavo ir laimėjo žaidimo atkarpą 11:0.
Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar labiau padidino turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes septyniolikos taškų skirtumu.
Po rungtynių "Neptūno" vyriausiasis treneris G. Pancerovas sakė: "Žinojome, kad šiauliečiai akylai prižiūrės mūsų snaiperius. Taip ir atsitiko. Mūsų komandos jaunimui pritrūko patirties. Vis dėlto mūšis dar nepralaimėtas. Tikiu, jog Klaipėdoje taikliai mėtys ne tik T. Delininkaitis bei A. Mineikis, bet ir kiti žaidėjai. Viską darysime, kad savo aikštelėje "Šiauliams" atsirevanšuotumėm".
Taigi "Neptūno" krepšininkų šiandien 18.00 val. savo aikštelėje laukia nelengvas išbandymas. Jei neptūniečiai pralaimės, jiems LKL čempionatas baigsis jau šiandien. Žodžiu, "Neptūnui" trauktis nėra kur - reikia laimėti. "Neptūno" ir "Šiaulių" rungtynes nuo 18.00 val. tiesiogiai rodys TV4.
Kitų pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai: Vilniaus "Lietuvos rytas" - "Topo centras-Atletas" 116:59 (24:8, 33:17, 25:20, 34:14), Kauno "Žalgiris" - Mažeikių "Nafta" 95:72 (29:16, 20:15, 20:21, 26:20), Alytaus "Alita" - Vilniaus "Sakalai" 90:76 (21:28, 23:18, 24:11, 22:19).