Shodaniečiams - net 7 kelialapiai į Europos čempionatą

Savaitgalį Jurbarke vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate bei suaugusiųjų taurės varžybose sėkmingai kovojo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Varžybos buvo ypatingos tuo, kad į finalą patekę kovotojai užsitikrino kelialapį į Europos jaunimo čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje.

Jaunimo U22 amžiaus grupėje vaikinų svorio kategorijoje iki 65kg., čempionu tapo Vilius Lipnickas, o bronzos medalį iškovojo Taironas Tilvikas. Klaipėdietiškas finalas buvo svorio kat. -80kg., kuriame Laurynas Vaičikauskas, po pratęsimo nusileido komandos draugui Juliui Urbonui. Taipogi, bronzos medalį +85kg.m sv.kat. iškovojo Dominykas Juškevičius.

Merginų U22 amžiaus grupėje -55kg. sv.kat., vicečempione tapo bei kelialapį į Europos čempionatą iškovojo Aistė Jankauskaitė. Aistės finalas buvo itin atkaklus, jame kovota net du pratęsimu ir visai nedaug nusileista varžovei iš Kauno Viktorijai Dambrauskaitei. Svorio kategorijoje -60kg., finale susitiko Skaistė Venckutė bei Jūratė Milašiūtė, Skaiste per pagrindinį laiką įrodė savo pranašumą bei jau antrą kartą tapo Lietuvos jaunimo čempione, o Jūratė džiaugės sidabro medaliu. Sunkiausioje +65kg. sv.kat. čempione tapo Laura Pikturnaitė, finale po atkaklios kovos įveikusi Emiliją Gataveckaitę.

Suaugusiųjų taurės varžybose vyresnių nei 35m. amžiaus grupėje čempionu -80kg.sv.kat., tapo Rimantas Vicockis, o bronzos medaliu pasipuošė Sergej Zemlianskij. Suaugusiųjų B kategorijoje (pradedančiųjų amžiaus grupėje) sv.kat. -80kg., kategorijoje vicečempionu tapo Mindaugas Gedvilas, o suaugusiųjų A kategorijoje (pažengusiųjų amžiaus grupėje), taipogi sv. kat. -80kg vicečempionu tapo Edvinas Cybuličius, šiuo metu sportuojantis Vilniuje.

Karate mokyklos „Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi sėkmingu savo auklėtinių startu šiose varžybose, bei iškovotais net 7 kelialapiais į Europos jaunimo čempionatą. Taipogi ypatingų pagyrimo žodžių nusipelno ir suaugusieji, startavę bei jėgas išbandę Lietuvos taurės varžybose.