Shodaniečiai Lietuvos kata čempionate  iškovo net 31 medalį

Shodaniečiai Lietuvos kata čempionate iškovo net 31 medalį

Savaitgalį Kėdainiuose vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo itin sėkmingas karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi virš 160 dalyvių iš 10 Lietuvos karatė mokyklų, iškovotas net 31 medalis. „Shodan“ mokyklos auklėtiniams atiteko 5 aukso, net 14 sidabro, 12 bronzos medaliai. Neoficialioje komandinėje įskaitoje shodaniečiai laimėjo 54 kovas ir surinko 82 taškus, toli už savęs palikdami antroje vietoje likusius Klaipėdos „Okinavos“ (35 laimėtos dvikovos ir 50,5 taškų) atstovus, bei Vilniaus „Saulės ženklo“ klubą (7 ir 11).

Jaunių 16-18m. amžiaus grupėje, kur buvo varžomąsi dėl kelialapių į Danijoje vyksiantį Europos čempionatą, sidabro medalį bei kelialapį iškovojo Matas Jonauskas, bronzos medaliais pasipuošė Sergej Zemlianskij ir Ieva Budrytė.

Jaunučių 14-16m. amžiaus grupėje itin sėkmingai sekėsi shodanietėms Viktorijai Kopninaitei ir Gintarei Šėdytei, merginos susitiko finale, kuriame stipresnė buvo Viktorija. Iš vaikinų bronzos medaliu pasipuošė Lukas Kalvaitis.

Skirtingose vaikų amžiaus grupėse čempionais tapo: Simonas Mataitis, Aras Kazakevičius, Povilas Mačiuitis, Martin Kumpis.

Vicečempionų vardus iškovojo: Saulė Jančiauskaitė, Ugnius Jundulas, Erikas Dičius, Greta Surgautaitė, Kevin Kenzo Osako, Joris Macas, Vainius Mineikis, Vilius Gaidjurgis, Viktorija Gulianova, Armandas Ros, Gustas Petrošius, Marija Sekunda.

Bronzos medaliais pasipuošė: Emilija Česnakaitė, Silvija Rukšėnaitė, Kajus Masijauskas, Arminas Jackus, Kevinas Gintalas, Julius Antonovičius, Danielius Sudeikis, Nedas Gvezdauskas, Ugnė Drungilaitė, Lukas Kalvaitis.

Karate kiokušin mokykla „Shodan“ dar kartą įrodo, kad yra šiuo metu stipriausia Lietuvoje karate mokyklų, dominuojančių abiejose karate disciplinose - tiek kumite (kovų), tiek kata ( kovos technikos demonstravimo) rungtyse.

Shodan.lt: Kyokushin Karate KATA čempionatas 2017