Serbas Novakas Džokovičius pasirodymą Vimbldono teniso turnyre baigė jau po trečiojo rato

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Vimbldono teniso turnyro vyrų vienetų varžybų trečiajame rate šeštadienį pirmoji pasaulio raketė 29-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič) netikėtai 6:7 (6-8), 1:6, 6:3, 6:7 (5:7) pralaimėjo 28-erių metų amerikiečiui Semui Kveriui (Sam Querrey, 41-oji pasaulio raketė).

Susitikimas truko 2 val. 56 min.

S. Kveris šiame susitikime atliko net 31 neatremiamą padavimą, o triskart šio turnyro čempionas (2011, 2014 ir 2015 m.) N. Džokovičius - septynis.

Šis susitikimas prasidėjo dar penktadienį. S. Kveris laimėjo pirmuosius du setus ir tuomet dėl lietaus mačas buvo nukeltas į šeštadienį. Serbijos tenisininkas laimėjo trečiąjį setą ir sugrąžino intrigą, bet vėliau lietus dar kelis kartus nutraukė susitikimą, o atkaklų ketvirtą setą laimėjo amerikietis.

Aštuntfinalyje S. Kveris susitiks su 34-erių metų prancūzu Nikolia Mahiu (Nicolas Mahut, 51).

2013 metų Vimbldono čempionas 29-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray, 2) trečiajame rate 6:3, 7:5, 6:2 įveikė 27-erių metų australą Džoną Milmeną (John Millman, 67).

Į aštuntfinalį taip pat pateko šeštoji pasaulio raketė japonas Kejus Nišikoris (Kei Nishikori) ir 13-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis kroatas Marinas Čiličius.

Moterų turnyro trečiajame rate ketvirtoji pasaulio raketė 28-erių metų vokietė Angelika Kerber (Angelique Kerber) 7:6 (13-11), 6:1 nugalėjo 21-erių metų tautietę Kariną Vitheft (Carina Witthoeft, 109), o penktąją poziciją planetos reitinge užimanti 24-erių metų rumunė Simona Halep 6:4, 6:3 įveikė bendraamžę olandę Kiki Bertens (28).

Vimbldono turnyro prizų fondą sudaro 28,1 mln. svarų sterlingų.

Šeštadienį jau pasibaigusių susitikimų rezultatai.

Vyrai. III ratas.

Sam Querrey (JAV, 28) - Novak Djokovič (Serbija, 1) 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 7:6 (7-5)

Andy Murray (Didžioji Britanija, 2) - John Millman (Australija) 6:3, 7:5, 6:2

Kei Nishikori (Japonija, 5) - Andrej Kuznecov (Rusija) 7:5, 6:3, 7:5

Marin Čilič (Kroatija, 9) - Lukaš Lacko (Slovakija) 6:3, 6:3, 6:4

Alexander Zverev (Vokietija, 24) - Michail Južnij (Rusija) 6:4, 3:6, 6:0, 4:6, 6:2

Nicolas Mahut (Prancūzija) - Pierre-Hugues Herbert (Prancūzija) 7:6 (7-5), 6:4, 3:6, 6:3

Steve Johnson (JAV) - Grigor Dimitrov (Bulgarija) 6:7 (6-8), 7:6 (7-3), 6:4, 6:2.