Rekordinė "Raptors" pergalių serija nutrūko Denveryje

Ilgiausia pergalių serija Toronto „Raptors“ (32-16) komandos istorijoje nutrūko. Dwyane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 93:112 (28:28, 21:32, 16:20, 28:32) nepasipriešino Denverio „Nuggets“ (19-30) krepšininkams.

Iki šių rungtynių Jono Valančiūno atstovaujama ekipa buvo iškovojusi vienuolika pergalių iš eilės. Lietuvis per 19 minučių pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

Antrojo kėlinio viduryje „Raptors“ turėjo minimalų pranašumą 33:32, tačiau dar prieš ilgąją pertrauką dviženklę persvarą (60:49) susikrovę šeimininkai jos nepaleido ir antrojoje mačo dalyje bei pasiekė įtikinamą pergalę.

Rungtynėse, į kurias dėl prastų oro sąlygų susirinko tik 10 tūkst. žiūrovų, Denverio klubą į pergalę vedė sezono rungtynes sužaidęs Nikola Jokičius.

Vidurio puolėjas iš Serbijos per 30 minučių surinko 27 taškus, sugriebė 14 atšokusių kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (14 atk. kam.), Willy Bartonas 20, Randy Foye 16, Danilo Gallinari ir Kenethas Fariedas po 13.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Terrence‘as Rossas 12, Jonas Valančiūnas (8 atk. kam.), ir Kyle‘as Lowry po 10.