Regbio atstovai spėjo surengti pavasario turnyrą

Kaip ir kasmet, regbio klubas "Klaipėdos Kovas" sukvietė regbio bendruomenę į pirmąsias pavasario kovas, kuriomis paminėjome Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Tradiciškai jau 20-ąjį kartą į Klaipėdą rinkosi komandos iš Šiaulių, Šilutės, Plungės ir gausus komandų skaičius iš Latvijos. Iš viso varžėsi net 22 vaikų, jaunučių ir vyrų komandos.

Tiesa, siaučiantis koronavirusas pakoregavo svečių iš kitų šalių atvykimą - neatvyko Čekijos, Sakartvelo ir Rusijos komandos.

MASIŠKUMAS. Į Klaipėdą buvo sugužėjusios komandos iš Šiaulių, Šilutės, Plungės ir Latvijos. Iš viso varžėsi net 22 vaikų, jaunučių ir vyrų komandos.

"Klaipėdos Kovo" klubo pirmininkas Donatas Streckis pasidžiaugė, kad turnyrą buvo spėta suorganizuoti, kol dar Lietuvoje nebuvo paskelbtas karantinas.

U-12 amžiaus grupės varžybose klaipėdiečiai iškovojo sidabro medalius, o tarp U-10 dalyvių liko per plauką nuo apdovanojimų - ketvirti.

U-10 ir U-12 grupėse aukso medalius ir taures iškovojo komandos "Švediški baldai" iš Šiaulių regbininkai.

"Klaipėdos Kovo" suaugusieji tapo vicečempionais. Jie finale rezultatu 12:22 nusileido Šiaulių "Citmos" komandai.

"Suorganizuotas nuostabus turnyras, geras oras, daug varžovų. Tiek vaikams, tiek jaunučiams buvo iškeltas pagrindinis tikslas - ne laimėti, o žaisti taisyklingą, protingą regbį", - akcentavo D. Streckis.

KOVINGUMAS. Jaunoji regbininkų karta atkakliai kovojo dėl nugalėtojų vardo.