2018 m. vasario 26 d. 05:09 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Sportas

Komentarai

2017-09-13, 18:01

Dr. Vytautas ČEPAS

2017-09-15   14:03

IP: 5.71.215.62

Čia norėčiau paprieštarauti ,manau kad Vytautas Čepas čia visiškai ne pagal ądresa kaltinamas ,beveik visos sporto bazės buvo žinybinės ,tiek basenai ,tiek stadionai .kad paimkim ir Lietuvos žvejibini ir prekybini laivyna- sunaikino ir kaltų nėra, kur buvo vieni didžiausi sovietų sąjungoje ir Lietuvai davė didžiuli pelna. Kas kaltas? Komunistai. Taip ir ieškom kaltų. Skundžiam ,ieškom kaltų . Kaltas laikas viskas stabilizuosis, bet jai Klaipėdoje bus tokiu pavyduoliu ,kaip Germanas Čepas,kaip Puteikienė, Titovas. Kad ir šiandiena skaitau komentara jog meras blogus darbus daro kad džiazo festivalius organizuoja ir dar blogiau kad Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas nuo šiol galės dalyvauti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos valdybos posėdžiuose - neseniai tapo teisėtu jos nariu, turinčiu teisę balsuoti. To dar nėra buvę uosto istorijoje. Tačiau jis pasirašė konfidencialumo deklaraciją. Štai ponei N Puteikienės nepatinka ,kad meras bandys lobizmo būdu padeti miesto gerbuvi gerinti, čia Puteikėnei vėl netinka kad ne ją ir ne Puteiki išrinko. Dieve ,Dieve padėkit jai ir kitiem pavyduoliams ,kad jie pradietu džiaugtis ,kad Klaipėdoje išdygo krepšinio arena,dygsta puikus baseinas , Paryžiaus komūnos gatvėje išdyks puikus fudbolo aikštynu kompleksas,sunkumu kilnojimo sporto sale.ir t.t. PAVYDUOLIAI - STEIKIT PARTIJA, o n. Puteikėnė , G.Čepas, .Titovas ir kiti eikit dažniau I bažnyčia melstis Lietuvos labui, o VYTAUTUI ČEPUI tris kart Valio, geras straipsnis.

Vadas

2017-09-15   10:34

IP: 78.61.82.13

bet ir yra veikėjų, jiems apie mergas,o jie vis tiek apie primilžį.Kaip gali miestas disponuoti nesavo turtu, juk tie sporto įrengimai kurių nebėra priklausė arba sporto draugijoms, arba buvo žinybiniai.Kam versti bėdas kitiems. Miestas nė vieno objekto neprarado.

Stasys

2017-09-14   20:25

IP: 78.61.82.13

Geras straipsnis, TikraiLietuvojejauperdaugpavyduolių

sporto senjoras

2017-09-14   16:50

IP: 78.57.247.75

Ponas V.Čepai, Jūs nerašynėkite apie Meilutytes, Ubartus. Jūs pažvelkite į savo miestą. Čia jau senai žlugdoma sporto sistema. Ir visa tai vyksta, Jums būnant miesto taryboje. Ledo arena (2010 m.), dviračių trekas (2013-2014 m.), parduoti, ar perduoti broliams, kurie įkūrė teniso akademiją. Jūs, būdamas sunkiosios atletikos prezidentu, bent kiek pasirūpinote, kad sportininkai gyventų ir treniruotusi normaliomis sąlygomis? Užjaučiu Gerb. B.Vyšniauską, kai jo sportininkai, toj pačioj patalpoj džiauna smirdančias kojines ir ten pat miega. Kas sužlugdė, prestižines, daugiadienes dviračių lenktynes ,,Auksinės kopos,,. Nusipelnęs treneris, V.Šiugždinis, jas nutraukė prieš 3 metus, nes miestas nesugebėjo skirti finansų. Dabar naikinamas badmintonas, kuriam vadovauja nusipelnęs treneris A.Narvilas. Išugdęs Klaipėdos m., bei treniruojantis Lietuvos kurčnebilių rinktinę (Pasaulio ir Europos prizininkus) sportininkus. Klaipėdos miesto valdžia, net neranda jiems sporto salės treniruotis, nors iš Melnragės, Burių g. jie vejami. Tai atsakykit ponas V.Čepai, ar ne Jums būnant valdžioje, visa tai žlugo.

2017-09-13   23:37

IP: 92.40.248.87

KLAIPIEDIETIS
Rakštis sėdynėje- straipsnis , kuris tikrai vertas dėmesio, kadangi nieko nedaryti yra labai gerai ,o jei ką darai, daryk blogiau už kitus tuomet bus dar geriau. Neduok Dieve, jei dar užlipai ant nugalėtojo pakylos, tai čia netyčia gavosi, nes nebuvo stiprių priešininkų, taip ir tęsiasi pavyduolių gyvenimas Lietuvoje, kol jie neišmirs arba įkurs pavyduolių partiją. Pažiurėkit , kas dedasi Klaipėdoje . Kažkada buvau miesto tarybos narys, stengiausi dirbti padoriai ir sąžiningai- tada taip man atrodė. Supratau vėliau, kad man čia ne vieta, aš nieko nepakeisiu, o jei bandysiu keisti liksiu kai kurių kolegų nesuprastas arba pavadins žiopliu, pradėjau nedidelį verslą. Kadangi aš truputi sportavau futbolą ir savo vaiką vesdavau į futbolo treniruotes, (nors Bronislavas truputi pyko, kodėl sūnų ne į sunkiąją atletiką atidaviau) buvau šiek tiek pažįstamas su gerb. B. Vyšniausku, ne kartą teko užeiti ir į sunkumų kilnojimo salę, kur jis mane supažindino, kaip vykdomos treniruotės, kaip įdiegiamos technikos naujovės, kaip siekiama aukštų rezultatų, kaip įrašinėjama treniruotė ir kaip kompiuterizuotai viskas apdirbama ir paaiškinama sportininkui , kaip analizuojamos technikos kėlimo klaidos. Bronislavas nuo širdies ir su atsakomybe man pasiguodė , kad maža salė ir nėra kur pastatyti papildomos įrangos treniruočių procesui atlikti. Aš puikiai supratau, ir perskaitęs buvusio kolegos dabar rašytojo straipsnį supratau , Vytautas Čepas neatskleidžia visos tiesos ,ir nepasako, kad tie niekadėjai yra ne kas kitas, o jo bendrapavardis Germanas Čepas, nors jo tikroji pavardė yra rusiška, kita miesto patriotė kabutėse Puteikiene kuri irgi rusu tautybės ,Titovas ir kiti tikrai verti Lietuvos saugumo dėmesio ,jie visa Lietuvos nepriklausomybės laikotarpi visko nepatenkinti ,tegul važiuoja į savo gimtine ir tegul jie reiškia savo pretenzijas o gal jie dirba prieš Lietuvą ir mus kiršina , nes man asmeniškai susidaro tokia nuomonė, kad Lietuvoje jiems blogai .ŠTANGISTAI NEPERGYVENKIT, MIESTO VALDŽIA SUPRANTA STENGIASI IR MANAU,KAD NEUŽILGO IŠAUGS IR JUMS ERDVI SPORTO SALĖ-JŪS TO VERTI ,su pagarba buvęs, bet gyvas.

dar labiau nesuprantantis

2017-09-13   21:25

IP: 78.61.82.13

Neblogai žinau situaciją, tad galiu paaiškinti, kad daugelis objektų nieko bendro su savivaldybės turtu neturėjo, buvo sporto draugijų, stambių miesto įmonių nuosavybė ir t.t. Kitos bazės išnyko nes buvo moraliai ir fiziškai susidėvėję, pateko į uosto plėtros zoną. Dinamo baseinas savo vietoje, bet jo savininkas yra Švietimo ministerija,Ledo ritulio arena niekur nedingo, ten dabar teniso kortai . baseiną P. Komunos gatvėje uždarė konservatoriai, dabar ten turi prasidėti futbolo mok. ststybos darbai. Taip,kad ne viskas taip paprasta kaip čia rašo.O straipsnis juk ne apie tai,o apie pavydą.

nesupratau

2017-09-13   19:35

IP: 78.57.228.66

Nesupratau to straipsnio esmės .V,Čepas straipsyje atvirai norėjo pasakyti ,kad būdamas meru ,vėliau vicemeru ,politinėje daugumoje sužlugdė ne tik treką ,dviračių sportą ,bet ir visą sportą Klaipėdoje aplamai ,matydamas ir proteguodamas sunkiąją atletiką ,kurios federacijos viceprezidentu yra pats.?V.Čepai ,kodėl pardavėt ,,žvejukų.. sporto salę,kodėl veltui atidavėte ledo ritulio areną ,kodėl padovanojote Mažvydo alėjos teniso kortus ir .t.t O kur dar šaudyklą ,,Dinamo ,,baseinas,Kareivinių baseinas,jojimo bazė,Baltijos stadionas ir .t.t G.Čepai, ineišsaugojot ,o štaškėt ,išporceliavot , išdovanojot su savo politiniais draugeliais sporto bazes ,nuvarėt sportą Klaipėdoje,ir dar drįstate straispsnius rašinėti ?Jūsų vietoj -tikrai reiktų slėptis ir tylėti .

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Lietuvos čempionate - kiokušin karatė elitas nuotrauka, foto

Lietuvos čempionate - kiokušin karatė elitas

Sekmadienį Vilniuje vyks 2018 metų Lietuvios kiokšin karatė čempionatas, kuriame kovos menų...

Vilniuje vyko 2018 m. Lietuvos jaunių ir jaunučių klasikinių šachmatų (90...

Šachmatininkų rubrika nuotrauka, foto

Vasario 20 d. po visų šventinių renginių maratono Bendruomenės namuose startavo sportiniai...

"Sportas vienija mus" nuotrauka, foto

Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunieji krepšininkai, gimę 2007 metais, žibėjo Rusijos sostinėje Maskvoje...

Iš Maskvos - su sidabro medaliais nuotrauka, foto

Ateinantį šeštadienį prasidės 2018 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatas, kuriame, kaip...

Futbolo čempionato pradžia - jau savaitgalį nuotrauka, foto

Vasario 26-ąją gimę nuotrauka, foto

Klaipėda, Jei pastebėjote, jog šiandien Jūsų giminaitis, draugas, ...

Darbas kruize: ištvėrė tik mėnesį nuotrauka, foto

Žmonės, Nuolatinis žeminimas ir patyčios, kone alpulį kelianti konkurencija, intrigos, kerštas, nevaldomas seksas...

„Trys pokalbiai apie Lietuvą ir tarpukario Klaipėdą“ nuotrauka, foto

Renginiai, Kovo 2 d. 16.00 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g....

„Palanga“ A lygoje debiutavo lygiosiomis su „Jonava“ nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos futbolo A lygos čempionato pirmojo turo rungtynėse sekmadienį praėjusio sezono pirmosios...

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Žmonės, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...