Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis Europos čempionate iškovojo aukso medalius

spanijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybose 200 m distancijoje sekmadienį Lietuvos kanojininkai iškovojo du aukso medalius.

Dviviečių kanojų finale nepralenkiami buvo šios rungties pasaulio ir Europos čempionai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Jie 200 m distanciją įveikė per 35,940 sek.

Sidabro medalius pelnė rusai Jevgenijus Ignatovas ir Ivanas Štylas. Jis nuo lietuvių atsiliko 0,382 sek. Bronza atiteko baltarusiams Dmitrijui Rabčankai ir Aleksandras Vavčevskis (+1,156 sek.).

R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo ketvirtus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.

Europos čempionu tapo ir Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas. Jis vienviečių kanojų finale įveikė per 40,031 sek. ir antrąją vietą užėmusį ukrainietį Jurijų Čabaną pranoko 0,274 sek.

Bronzos medalį pelnė rusas I. Štylas (+0,303 sek.).

Praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybėse J. Šuklinas buvo trečias.

Dviviečių baidarių B finale (dėl 10-18 vietų) Egidijus Balčiūnas ir Rytis Ptašnykas finišavo antri (33,342 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.