Po sunkios kovos Utenoje „Neptūnas“ šventė pergalę

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ Utenoje po permainingos kovos rezultatu 97:91 (29:14, 19:30, 26:27, 23:20) nugalėjo vietos „Juventus“ ekipą ir į „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionato lentelę įsirašė aštuntąją pergalę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai jau pirmojo kėlinio viduryje susikrovė dviženklę persvarą – 16:6, o po pirmojo kėlinio pirmavo 15 taškų skirtumu – 29:14.

Visgi iki didžiosios pertraukos uteniškiai priartėjo iki 4 taškų – 44:48.

Trečiojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiams nesisekė atakuoti, o tuo tarpu aikštės šeimininkai sužaidė atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 54:48. Negana to, 27 dvikovos minutę po Vytauto Šulskio tolimo šūvio „Juventus“ pirmavo dviženkliu skirtumu – 69:58. Tada klaipėdiečiai ėmė demonstruoti charakterį – sužaidė atkarpą 16:2 ir vėl susigražino iniciatyvą į savo rankas – 74:71.

Iki trečiojo kėlinio tolimais šūviais klaipėdiečius į priekį tempė Jimmy Baronas, o ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos pradėjo imtis Mindaugas Kačinas ir tai davė vaisių – jis itin reikalingomis akimirkomis neleido uteniškiams perimti pakreipti įvykių savo naudai. 38 dvikovos minutę rezultatas buvo lygus – 88:88 ir tada dvi iš eilės rezultatyvias atakas pabaigė Jerai Grantas, taip išvesdamas savo ekipą į priekį – 92:88. Netrukus dar tritaškį pridėjo neabejotinas šių rungtynių lyderis Jimmy Baronas ir „Neptūnas“ susikrovė 7 taškų pranašumą – 95:88. Per likusią minutę uteniškiams nieko pakeisti nebepavyko.

Per šią dvikovą Utenoje vyko "Žaislų lietaus" akcija.

Klaipėdiečiai, šiai akcijai ruoškitės ir Jūs. Klaipėdoje, "Švyturio" arenoje, "Žaislų lietus" vyks gruodžio 11 dieną (sekmadenį) 17 val. per Klaipėdos "Neptūno" ir Kauno "Žalgirio" dvikovą. Didžiausią pliušinį žaislą atnešęs krepšinio sirgalius gaus "Neptūno" dovanų. Apie ypatingas dovanas  ir šią akciją plačiau pranešime artimiausiomis denomis. "Neptūnas" jau ne vienerius metus yra šios akcijos lyderis, surenkantis daugiausiai pliušinių žaislų. Istoriją kurkime kartu ir šiemet.

„Juventus“ – „Neptūnas“ – 91:97 (14:29, 30:19, 27:26, 20:23)

„Juventus“: Vytautas Šulskis - 24 (10 atk. kam.), Valdas Vasylius - 19, Spenceris Parkeris - 11, Dovis Bičkauskis ir Aaronas Bestas - po 8.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas – 25 (6/11 trit), Mindaugas Kačinas (9 atk. kam.), Gerai Grantas, Larry Drew ir Tadas Klimavičius- po 12, Martynas Mažeika – 10,Mindaugas Girdžiūnas – 9, Vytautas Šarakauskas – 5. Omari Johnson taškų nepelnė. Laurynas Beliauskas aikštėje nepasirodė trenerių sprendimu, o Arvydas Šikšnius dėl kirkšnies traumos.

Artimiausias rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 6 dieną (antradienį) 18.45 val. „Švyturio“ arenoje su Ušako „Sportif“ ekipa. Tai bus FIBA Čempionų lygos turnyro pirmoji antrojo rato „Neptūno“ dvikova.