Pirmasis „Neptūno“ pralaimėjimas „Žalgiriui“

Klaipėdos „Neptūnas“ (28-8) reguliarųjį „Betsafe–LKL“ sezoną baigė pralaimėjimu išvykoje 80:90 (17:23, 24:27, 19:26, 14:20) Kauno „Žalgiriui“ (31-4).

Tai buvo pirmoji Kazio Maksvyčio auklėtinių nesėkmė šį sezoną prieš Lietuvos čempionus po trijų pergalių paeiliui, tuo pačiu šiandien nutrūko ir klaipėdiečių 8 pergalių serija.

Be naudingiausio krepšininko Jerai Granto (vid. 15,7 naud. bal.) rungtyniavęs „Neptūnas“ atsiliekančiojo vaidmenyje buvo nuo pirmųjų minučių, o po pirmo kėlinio deficitas siekė 6 taškus – 17:23.

„Žalgirio“ krepšininkai antrajame ketvirtyje buvo nutolę per 14 taškų (36:50), tačiau uostamiesčio ekipa prieš ilgąją pertrauką spurtavo 5:0 bei po Arūno Mikalausko tritaškio skirtumą sumažėjo iki vienaženklio – 41:50.

Nemažai progų jaunimui pasireikšti davęs „Neptūnas“ klimpti ėmė trečiajame kėlinyje – atkarpa 3:12 leido kauniečiams atitolti per 18 taškų – 53:71.

Lemiamame ketvirtyje K. Maksvyčio kariauna buvo priartėjusi per 8 taškus (80:88), bet didesnės intrigos atkurti nepavyko.

Šiame kėlinyje „Neptūno“ gretose debiutavo 21-erių įžaidėjas Tadas Pažėra, kuris per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo.

Šiandien ant parketo visi 12 registruotų Klaipėdos komandos žaidėjų, o taškais pasižymėti nespėjo vienintelis Laimonas Kisielius.

Prieš rungtynes su „Žalgiriu“ uostamiesčio ekipos puolėjas Gytis Masiulis atsiėmė balandžio mėnesio „Betsafe–LKL“ naudingiausio žaidėjo apdovanojimą.

Atkrintamąsias varžybas klaipėdiečiai pradės gegužės 15-ąją, trečiadienį, kuomet „Švyturio“ arenoje priims Prienų „Skycop“ krepšininkus.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 16 (5/6 dvit., 19 naud. bal.), Paulius Dambrauskas ir Gytis Masiulis (7 atk. kam.) – po 10, Simas Galdikas 8.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 17 (3/3 trit.), Brandonas Daviesas bei Artūras Milaknis – po 13, Paulius Jankūnas 11, Deonas Thompsonas 10.