Pergalingi sunkiaatlečių startai

Klaipėdoje vykusiuose Lietuvos suaugusiųjų (vyrų, moterų) ir jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionatuose dominavo klaipėdiečiai.

Tarp jaunimo (iki 23 metų) pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę nugalėtoju tapo Sergejus Lichavojus (379,39 tšk.), antras liko Irmantas Kačinskas (378,89 tšk.), trečias - Tomas Ličinchai (377,76 tšk.).

GERIAUSIAS. Absoliučiu Lietuvos suaugusiųjų čempionu tapo Aurimas Didžbalis.

Jau rašėme, kad tarp suaugusiųjų absoliučiais čempionais tapo Aurimas Didžbalis ir Gintarė Bražaitė.

Komandinėje įskaitoje Klaipėda su 210 taškų užėmė pirmąją vietą, Marijampolės komanda - antrąją vietą (176 tšk.), telšiškiai - trečiąją vietą (158 tšk.).

"Pirmą kartą čempionate dalyvavo daug sunkiaatlečių merginų. Kiekvienais metais jų daugėja, ir tai labai džiugina", - džiaugėsi Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos generalinis sekretorius Vladas Garastas ir Klaipėdos ekipos treneris Bronislavas Vyšniauskas.

Gargždiškių sėkmė

Tarp merginų gerai sekėsi gargždiškėms, kurias treniruoja Edvardas Šauklys. Gargždų merginų komanda, 5 taškais nusileidusi Telšiams, iškovojo antrąją vietą. Įdomu pastebėti, kad Telšiuose dirba keturi sunkiosios atletikos treneriai, o Gargžduose - vos vienas.

REKORDININKAS. Klaipėdietis Martynas Sasnauskas, rungtyniavęs svorio iki 77 kg grupės varžybose, pasiekė Lietuvos jaunimo iki 23 metų stūmimo rekordą - 161 kg.

Iš gargždiškių ypač išsiskyrė dvi septyniolikmetės "Vaivorykštės" gimnazijos moksleivės Danutė Saudargaitė (per 75 kg) ir Kamilė Klevinskytė (iki 63 kg). Jos tapo Lietuvos čempionėmis. Danutė pagerino visus savo svorio kategorijos Lietuvos rekordus (išrovė - 70 kg, išstūmė - 85 kg, dvikovės rezultatas - 155 kg).

Dar dvi gargždiškės - Lijana Jakaitė (iki 69 kg) ir Dovile Blažiūnaitė (per 75 kg) iškovojo antrąsias vietas.

Atvirų durų diena

Birželio 6 dieną nuo 11 val. Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje (sportininkų g. 46) Tarptautinės Olimpinės dienos proga organizuojama atvirų durų diena. Kviečiami visi norintieji artimiau susipažinti su sunkiąja atletika.

Jau kitą savaitę, birželio 11-12 dienomis, Klaipėdoje (Sportininkų g. 46) vyks Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos sporto žaidynės. Pradžia - 10 val.