Pergalė: „Neptūnas“  iškovojo LKL bronzą!

Pergalė: „Neptūnas“ iškovojo LKL bronzą!

Klaipėdos „Neptūnas“ antrą sezoną iš eilės iškovojo „Betsafe – LKL“ bronzos medalius. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 84:77 (17:17, 28:23, 15:18, 25:19) pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ bei seriją iki trijų pergalių laimėjo sausu rezultatu 3-0.

Likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos klaipėdiečių pranašumas buvo minimalus (74:73), tačiau tuomet krepšį galingu dėjimu sudrebino Jerai Grantas, o tritaškį pridėjo Lorenzo Williamsas.

Panevėžio ekipos krepšininkai dar bandė gelbėtis, tačiau baudų metimų maratone tikslesni buvę K. Maksvyčio auklėtiniai uždarė mažojo finalo seriją.

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo pelnydamas 7 taškus be atsako, tačiau svečiai iš Aukštaitijos iki pirmojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą – 17:17.

Klaipėdiečiai antrojo ketvirčio pabaigoje spurtavo 11:2 bei po Gyčio Masiulio taiklios baudos į ilgąją pertrauką nusinešė 5 taškų persvarą, kurią „Lietkabelis“ per trečiąjį kėlinį sumažino iki 2 taškų – 60:58.

Uostamiesčio ekipa 33-ąją minutę turėjo 9 taškų persvarą (69:60), bet tris minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o panevėžiečiai išlygino rezultatą – 69:69. Taškų tylą nutraukė penktąjį tolimą metimą pataikęs Tomas Delininkaitis.

Varžovų krepšio tinklelį tritaškiais metimais deginęs T. Delinininkaitis sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes šalies pirmenybėse. 36-erių veteranas pelnė 24 taškus (5/9 trit.).

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 24 (5/8 trit.), Deividas Gailius 20 (3/8 trit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Lorenzo Williamsas 15 (7 rez. perd.), Gytis Masiulis 12

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas ir Mindaugas Kupšas – po 18, Paulius Valinskas 11.