Penkiakovininkas Justinas Kinderis pasaulio taurės finale užėmė 16-ąją vietą

Lietuvis Justinas Kinderis Vilniuje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo vyrų varžybose užėmė 16-ąją vietą.

30-metis lietuvis iš viso surinko 1408 taškus.

Paskutinėje - kombinuotoje bėgimo ir šaudymo - rungtyje penktadienį J. Kinderis surinko 613 taškų. Po pirmųjų trijų rungčių Lietuvos penkiakovininkas buvo 14-as.

Pasaulio taurės laimėtoju pirmą kartą tapo prancūzas Valantenas Pradesas (Valentin Prades). Iš antrosios pozicijos paskutinę rungtį pradėjęs prancūzas iš viso surinko 1475 taškus.

Sidabro medalis atiteko ukrainiečiui Pavlui Timoščenkai (1471 tšk.), bronzos - lenkui Jaroslavui Sviderskiui (Jaroslaw Swiderski, 1463 tšk.).

Po trijų rungčių pirmavęs egiptietis Šerifas Rašadas (Sherif Rashad, 1398 tšk.) finišavo vos 20-as. Latvis Pavelas Švecovas (1423 tšk.) liko 12-as.

Šeštadienį vyks moterų finalas, o sekmadienį sportininkai kovos mišrioje estafetėje.