Patirtas didžiausias pralaimėjimas šiais metais

Iki pirmojo kėlinio vidurio sėkmingai su Vilniaus „Žalgiriu“ žaidęs Klaipėdos „Atlantas“, vėliau patyrė triuškinamą pralaimėjimą 1:5.

Rungtynes aktyviau, kiek netikėtai, pradėjo klaipėdiečiai. Pajūrio futbolininkai du kartus (4 ir 5 min.) pavojingai grasė svečių tvirtovei.

Vėliau iniciatyvą perėmė vicečempionai, kurie tikrino po traumos vėl į vartus stojusio Davido Smugo budrumą. Viena iš vilniečių atakų 19-ąją min. baigėsi taikliu Tomašo Šimkovičiaus smūgiu.

Klaipėdiečiai 24-ąją min. nudžiugino gerbėjus, išlyginę rezultatą. Po Mariaus Papšio pakelto kampinio, kamuolį į „Žalgirio“ vartus nukreipė Tadas Labukas.

Įvartis dar labiau įsiutino sostinės žaidėjus. Jie prie pajūrio ekipos stačiakampio kūrė vieną progą po kitos. 35-ąją min. šeimininkai prasižengė netoli savo baudos aikštelės. T.Šimkovičius taikliai spyrė iš maždaug 27 metrų. D.Smugas nepasiekė į vartų kraštą pasiusto kamuolio.

Vėliau vilniečiai dar du kartus pataikė į klaipėdiečių vartus, tačiau abu sykius arbitras fiksavo nuošales.

Tačiau paskutinę kėlinio minutę nepavyko išvengti vadinamojo įvarčio į drabužinę. Po pakelto kampinio Marko Tomičius padidino skirtumą iki 3:1.

Po pertraukos debesys virš uostamiesčio ekipos nesisklaidė. Atvirkščiai, kaupėsi dar tamsesni. Vilniečių aukštaūgis puolėjas Tomašas Malecas, 48-ąją ir 57-ąją min. įmušęs du įvarčius, pasiuntė klaipėdiečius į nokautą – 5:1.

Nuo didesnio pralaimėjimo gelbėjo klaipėdiečių vartininkas D.Smugas, atrėmęs ne vieną pavojingą smūgį.

Penkis įvarčius varžybose su vilniečiais „Atlantas“ buvo praleidęs ir pirmajame rate, tačiau tąkart į sostinės klubo vartus buvo atsakyta dviem įvarčiais.

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Žalgiris1:5 (1:3)

Įvarčiai:

19 min. Tomašas Šimkovičius („Žalgiris“)             0:1

24 min. Tadas Labukas („Atlantas“)                      1:1

35 min. Tomašas Šimkovičius („Žalgiris“)             1:2

45+1 min. Marko Tomičius („Žalgiris“)                 1:3

48 min. Tomašas Malecas („Žalgiris“)                  1:4

57 min. Tomašas Malecas („Žalgiris“)                  1:5