Pasiruošimo ciklas prasidėjo pergale

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pirmosiose draugiškose rungtynėse šeštadienį Šiauliuose 93:74 (27:10, 21:24, 22:21, 23:19) nugalėjo Latvijos krepšininkus.

Susitikimą lietuviai pradėjo spurtu 9:0, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 27:10. Antrajame ketvirtyje latviai priartėjo 27:36, tačiau mūsų šalies krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir nutolo 43:27. Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą 48:34. Trečiajame kėlinyje lietuvių pranašumas buvo perkopęs 20 taškų ribą 65:44. Po 30 žaidimo minučių komandas skyrė 15 taškų 70:55. Per paskutines 10 žaidimo minučių lietuviai išsaugojo solidų pranašumą ir šventė pergalę.

Kitas rungtynes lietuviai žais liepos 28 dieną 19 val. Panevėžio "Cido" arenoje su Gruzijos komanda.