Palangos tinklininkas iškovojo trečią vietą

Sekmadienį pasibaigusiame Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate trečiąją vietą užėmė Artūras Bekišas iš Valakampių ir Rokas Kondrotas iš Palangos. Vyrų varžybų nugalėtojais tapo sostinės atstovai Andžejus Savostenokas ir Artūras Vasiljevas. Jie finale 2-1 (28:30, 21:11, 15:6) įveikė taip pat vilniečius Paulių Matulį ir Andrių Gaidį.

Moterų grupės nugalėtojomis tapo kaunietės Ieva Kazuraitytė ir Karolina Uvarovaitė.

Jos finale 2-1 (15:21, 21:11, 15:7) įveikė kaunietę Vytenę Vitkauskaitę ir vilnietę Karolę Virbickaitę.

Bronzos medalius iškovojo vilnietės Aušrinė Kulvičiūtė ir Liuba Zobnina.

Pirmąkart istorijoje Lietuvos čempionai ir prizininkai paaiškėjo finaliniame etape. Skirtingai nei ankstesniais metais, galutinę vietą lėmė ne bendra taškų suma, surinkta per penkis čempionato etapus, o pasirodymas finaliniame etape, kuris šį savaitgalį vyko Vilniuje.