Pajūrio atstovų sėkmė

Latvijos atvirajame smiginio čempionate klubo "Smiginis LT" žaidėjai Tomas Šakys ir Leonidas Smirinenka porinėje rungtyje užėmė trečiąją vietą.

Šiose varžybose dalyvavo net 11 iš 32 žaidėjų, pakviestų į Lakeside'o pasaulio čempionato finalinį etapą.

Latvijos atvirasis čempionatas įtrauktas į Pasaulio smiginio federacijos (WDF) ir Britų smiginio organizacijos (BDO) reitingus.

Pakeliui į pusfinalį T. Šakys ir L. Smirinenka rezultatu 4:1 įveikė anglų žvaigždžių porą - Steve Douglas (9 vieta WDF reitinge) ir Clive Barden (26 vieta WDF).

Vėliau 4:3 nugalėjo ir škotų duetą (vienas jų -  Alex Lister prieš porą metų yra žaidęs Latvijos atvirojo čempionato asmeninės rungties finale).

Tačiau pusfinaliui jėgų jau nepakako. Čia lietuviai rezultatu 0:4 nusileido varžybų nugalėtojams  anglui Alan Norris (6 vieta WDF) ir Velso atstovui Jamie Lewis (28 vieta WDF).