Nugalėtojų titulus ginantys Na Li ir Rafaelis Nadalis pateko į "French Open" aštuntfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų trečiajame rate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti septintoji pasaulio raketė 30-metė kinė Na Li 3:6, 6:2, 6:1 įveikė 20-metę amerikietę Kristiną Makheil (Christina McHale, 36-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 58 min.

Kinijos tenisininkė aštuntfinalyje žais su 24-erių metų Kazachstano atstove Jaroslava Švedova (142).

23-ioji pasaulio raketė 26-erių metų estė Kaja Kanepi (Kaia Kanepi) šeštadienį 6:1, 6:7 (3-7), 6:3 įveikė devintąją pasaulio raketę 21-erių metų danę Karoliną Vozniaki (Caroline Wozniacki) ir kitame etape kovos su 21-erių metų olande Aranta Rus (Arantxa Rus, 88).

2010 metų šių varžybų nugalėtoja ir praėjusių metų turnyro finalininkė 31-erių metų italė Frančeska Skjavonė (Francesca Schiavone, 12) 6:3, 3:6, 6:8 nusileido JAV atstovaujančiai uzbekei Varvarai Lepčenko.

63-iąją vietą pasaulio reitinge užimanti 26-erių metų V. Lepčenko į "Grand Slam" turnyrų aštuntfinalį pateko pirmą kartą karjeroje. JAV tenisininkė kitame rate susitiks su ketvirtąja pasaulio rakete 22-ejų metų čeke Petra Kvitova. Pastaroji šeštadienį 6:2, 4:6, 6:1 įveikė 26-erių metų rusę Niną Bračikovą (109-oji pasaulio raketė).

Į atvirojo Prancūzijos čempionato aštuntfinalį pateko antroji pasaulio raketė 25-erių metų rusė Marija Šarapova. Buvusi pirmoji pasaulio raketė trečiajame rate 6:2, 6:1 nugalėjo 26-erių metų kinę Švai Peng (Shuai Peng, 30).

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate šešiskart šių varžybų nugalėtojas antroji pasaulio raketė 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis po 2 val. 16 min. trukusios kovos 6:1, 6:3, 6:4 nugalėjo 26-erių metų argentinietį Eduardą Švanką (Eduardo Schwank, 192).

Ispanijos tenisininkas aštuntfinalyje susitiks su 28-erių metų argentiniečiu Chuanu Monaku (Juan Monaco, 15).

R. Nadalis French Open" čempionu tapo 2005, 2006, 2007, 2008, 2010 ir 2011 metais.

Ketvirtoji pasaulio raketė 25-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) 6:3, 6:4, 6:4 įveikė 24-erių metų kolumbietį Santjagą Chiraldą (Santiago Giraldo, 50), šeštoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Fereras (David Ferrer) 6:0, 6:2, 6:2 nugalėjo 29-erių metų rusą Michailą Južną (31), o aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimantis 27-erių metų serbas Jankas Tipsarevičius (Janko Tipsarevič) 6:3, 7:5, 6:4 privertė pasiduoti 30-metį prancūzą Žiuljeną Beneto (Julien Benneteau, 32).

Arantxa Rus (Olandija) - Julia Goerges (Vokietija, 25) 7:6 (7-5), 2:6, 6:2

Jaroslava Švedova (Kazachstanas) - Carla Suarez Navarro (Ispanija) 6:4, 7:5.

Vyrai. III ratas

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Eduardo Schwank (Argentina) 6:1, 6:3, 6:4

Andy Murray (D. Britanija, 4) - Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 6:4, 6:4

David Ferrer (Ispanija, 6) - Michail Južny (Rusija, 27) 6:0, 6:2, 6:2

Janko Tipsarevič (Serbija, 8) - Julien Benneteau (Prancūzija, 29) 6:3, 7:5, 6:4

Nicolas Almagro (Ispanija, 12) - Leonardo Mayer (Argentina) 6:4, 6:1, 6:2

Juan Monaco (Argentina, 13) - Miloš Raonič (Kanada, 19) 6:7 (5-7), 6:3, 6:7 (5-7), 6:3, 6:4

Richard Gasquet (Prancūzija, 17) - Tommy Haas (Vokietija) 6:7 (3-7), 6:3, 6:0, 6:0

Marcel Granollers (Ispanija, 20) - Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) 6:4, 6:4, 1:6, 4:6, 6:1.