NLRL čempionate aršėja kova dėl vietos ketvertuke

Dar vieną pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Kėdainių LRK komanda, kuri rezultatu 8:2 (4:0, 0:0, 4:2) nugalėjo Vilniaus VNA ledo ritulininkus.

Trečią pergalę iš eilės iškovoję kėdainiečiai dvikovoje didesnių problemų neturėjo. Jau pirmajame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą, LRK žaidėjai vėliau ilgai nepelnė įvarčių.

Tik trečiajame kėlinyje įvarčius pavyko penyti vilniečiams, kurie blykstelėjo sušvelnindami rezultatą iki 2:5, tačiau per paskutiniąsias 10 minučių praleido dar tris įvarčius ir aikštelę paliko nuleidę galvas.

Kėdainių LRK ekipa dar labiau paašarino kovą dėl vietos finalo ketverte, kuris įvyks kovo 25 – 26 dienomis Šiauliuose.

VNA – LRK 2:8 (0:4, 0:0, 2:4).
VNA: U. Čižas, L. Baltrušaitis po 1 įvartį.
LRK: R. Guoga 4, M. Černiauskas 2, J. Čiugajus, E. Gutauskas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "ESSM/Energija"    7  7 0 0 0  55:14  21
2. Elektrėnų ESC               10  6 0 0 4  53:48  18
3. Rygos "Cetra"               11  5 1 1 4  42:38  18
4. Kėdainių LRK                12  4 2 1 5  53:54  17
5. Kaliningrado "Delovaja rus" 10  3 1 1 5  60:64  12
6. Vilniaus VNA                10  1 0 1 8  14:44   3