"Nižnij Novgorod" Milane sutriuškino Lino Kleizos komandą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos "Top-16" etapo pirmojo turo rungtynėse F grupėje penktadienį Milano "EA7 Emporio Armani" (Italija) komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 59:79 (16:14, 19:17, 9:28, 15:20) pralaimėjo "Nižnij Novgorod" (Rusija) ekipai.

Milano klubas laimėjo pirmąjį kėlinį 16:14, o po antrojo pirmavo 35:31. Trečiąjį kėlinuką šeimininkai Eurolygos debiutantams pralaimėjo net 9:28. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.

L. Kleiza per 21 min. pelnė 5 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/4), atkovojo 5 kamuolius ir dukart prasižengė.

Šeimininkams 18 taškų pelnė Maršonas Bruksas (Marshon Brooks), 9 - Alesandras Džentilė (Alessandro Gentile).

Nugalėtojų gretose po 19 taškų pelnė Trejus Tomkinsas (Trey Thompkins, 15 atk. kam.) ir Teiloras Ročestis (Taylor Rochestie, 8 rez. perd.), 18 - Artiomas Parachovskis, 15 - Terensas Kinsis (Tarence Kinsey).

F grupėje Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda su Mindaugu Kuzminsku savo aikštelėje 61:69 (12:14, 17:18, 16:16, 16:21) pralaimėjo Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) ekipai.

M. Kuzminskas per 23 min. surinko 12 taškų (dvitaškiai 0/5, tritaškiai 2/3, baudos 6/8), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.

15 taškų pralaimėjusiems pelnė Džeisonas Grendžeris (Jayson Granger), po 11 - Franas Vaskezas (11 atk. kam.) ir Vilas Tomas (Will Thomas).

"Olympiacos" gretose 18 taškų surinko Otelas Hanteris (Othello Hunter), 11 - Vasilis Spanulis (Vassilis Spanoulis), 10 - Metjus Lodžeskis (Matthew Lojeski).

Kitose F grupės rungtynėse Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) komanda svečiuose 72:67 (16:24, 19:17, 20:17, 17:9) įrodė pranašumą prieš Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) krepšininkus.

Turkijos klubui 15 taškų pelnė Stratas Perperoglu (Stratos Perperoglou), 13 - Stefanas Lasmė (Stephane Lasme).

Vitorijos ekipoje 16 taškų surinko Mirza Begičius, 12 - Maikas Džeimsas (Mike James).