Nervų karą favoritų dvikovoje laimėjo "Dragūnas“

Favoritų dvikovoje Klaipėdoje vietos „Dragūnas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė Kauno „Granitą“ rezultatu 25:23 (10:11).

Pagrindinėse savaitgalio rungtynėse favoritų dvikovą pirmajame kėlinyje atkakliau pradėjo svečiai iš Kauno. „Dragūno“ rankininkai dažnai strigdavo kauniečių gynybos gniaužtuose, tuo tarpu „Granito“ žaidėjai sėkmingai rasdavo kelią varžovų vartų link. Nors „Granitas“ ir sugebėjo pasiekti 5 įvarčių pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje jį išbarstė. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia svečių komandos persvara.

Antroje rungtynių dalyje „Dragūnui“ padėjo namų sirgaliai, motyvavę Klaipėdos ekipą lemiamam šturmui. Ypatingai gerai antrąją rungtynių pusę žaidė „Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas, atrėmęs daugybę varžovų metimų. Tačiau rungtynių pabaigoje užvirė tikras nervų karas, prasidėjo geltonų kortelių ir 2 min. pašalinimų dalybos. Galiausiai šį nervų karą laimėjo „Dragūno“ rankininkai.

Po rungtynių „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas pabrėžė, kad ilgosios pertraukos metu žaidėjams davė daug pastabų, kurios antroje rungtynių pusėje išėjo į naudą. Treneris nesureikšmino sėkmingo vartininko žaidimo, tačiau akcentavo, jog visiems pavyko atrasti komandinį žaidimą, kuris ir vedė ekipą į pergalę.

Nugalėtojams po 4 įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas, Lukas Juškėnas ir Edvinas Vorobjovas. „Granito“ komandai po 5 taiklius metimus atliko Mindaugas Urbonas, Vaidas Drevinskas, Valdas Jarukas, Deivydas Virbauskas.