„Neptūno“ nesėkmė: serija grįžta į Klaipėdą

Ketvirtfinalio serijoje tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų „Skycop“ ekipų prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių, kurios uostamiestyje vyks sekmadienį 17.20 val.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 85:94 (22:33, 36:18, 13:16, 14:27) nusileido prieniškiams, o serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Slogiai dvikovą pradėjęs „Neptūnas“ pirmajame kėlinyje nuo varžovų vienu metu atsiliko per 15 taškų (18:33), tačiau šį deficitą staigiai ėmė tirpdyti antrajame ketvirtyje.

Per pirmą mačo dalį uostamiesčio ekipa realizavo 9 tolimus metimus iš 10 bei atlikusi 17 rezultatyvių perdavimų dvikovos kontrolę laikė savo rankose – 58:51.

Po ilgosios pertraukos Gytis Masiulis pelnė penkis taškus be atsako, o po jo dėjimo „Neptūno“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 63:51.

Vis dėlto trečiojo kėlinio pabaigoje Darjušo Lavrinovičiaus vedina „Skycop“ ėmė spurtuoti bei klaipėdiečių pranašumą prieš lemiamas 10 mačo minučių sumažino iki 4 taškų – 71:67.

„Neptūno“ puolimas strigo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet prieniškiai atliko atkarpą 15:3, o klaipėdiečių atsilikimas siekė 8 taškus – 74:82.

Likus 100 sekundžių iki mačo pabaigos Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį bei deficitą sumažino iki 5 taškų (81:86).

Vis dėlto užtikrinčiau dvikovos galą sužaidęs „Skycop“ pirmą kartą šį sezoną per 8 rungtynes pranoko „Neptūną“.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 14 (4/4 trit.), Paulius Dambrauskas 13, Laimonas Kisielius 12 (4/4 trit.), Jerai Grantas 11.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 20 (5 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 19 (32 naud. bal.), Martynas Gecevičius (4/9 trit.) ir Mindaugas Lukauskis – po 15.