„Neptūnas“ Vilniuje nusileido „Lietuvos rytui“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams Vilniuje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) dvikova su „Lietuvos rytu“ susiklostė nesėkmingai – Kazio Maksvyčio auklėtiniai šias rungtynes pralaimėjo rezultatu 79:92 (12:22, 16:29, 26:21, 25:20).

Vilniečiai, palaikomi savų sirgalių, rungtynes pradėjo geriau – 7:2, 13:4 ir po pirmojo kėlinio pirmavo dviženkliu skirtumu – 22:12.

Įpusėjus antrajam kėliniui po neptūniečio Laimono Kisieliaus tritaškio komandas beskyrė 7 taškai – 22:29, tačiau netrukus klaipėdiečiai turėjo daug problemų gynyboje, o tuo pasinaudoję „Lietuvos ryto“ krepšininkai dar iki didžiosios pertraukos susikrovė 23 taškų persvarą – 51:28.

Tačiau klaipėdiečiai antroje rungtynių pusėje pademonstravo charakterį ir įrodė, kad gali žaisti kitaip – kantriai mažino atsilikimą ir vienu metu po trijų Tomo Delininkaičio baudos metimų komandas beskyrė 11 taškų – 84:73.

Visgi, vėliau klaipėdiečiams kelios atakos susiklostė nesėkmingai, nebepavyko pakeisti rungynių eigos ir teko susitaikyti su antruoju šio sezono pralaimėjimu. Tiek pat pralaimėjimų, ir tiek pat pergalių (po 5) turi ir „Lietuvos rytas“, tačiau dėl geresnio tarpusavio santykio turnyro lentelėje žengia laipteliu aukščiau.

„Akivaizdu, kad nuo pat rungtynių pradžios paleidome fizinę kovą, varžovai mus ėmė spausti ir mes neatlaikėme to spaudimo. Nėra pasiteisinimų, negalime taip žaisti“, - po rungtynių kalbėjo „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis.

„Neptūno“ vyr. trenerio Kazio Maksvyčio komentaras po rungtynių Vilniuje: „Pirmoje rungtynių pusėje buvome per minkšti. Atrodėme kaip mažas vaikas, atvykęs į didelį miestą, didelėm akim, visko bijo... Taip atrodėme pirmoje rungtynių pusėje. Po pertraukos paprašiau, kad komanda kovotų. Prie tokio paties broko, bet prie didesnių pastangų pavyko rezultatą sušvelninti.“maksss

Daugiau komentarų video įraše ČIA.

STATISTIKA

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas - 21 (7 rez. perd.), Loukas Mavrokefalidis - 18, Chrisas Krameris - 12, Marcas Carteris - 12 (4/11 metimai).

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas - 16, Laimonas Kisielius 1- 3, Juanas Palaciosas - 11, Arnas Butkevičius - 10, Renaldas Seibutis – 10,

„Neptūnas“ rečiau už „Lietuvos rytą“ klydo – 10:18, tačiau kur ks prasčiau kovojo po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – viliečiai kamuolį sugriebė 42 kartus, o neptūniečiai – tik 22 kartus. Tai buvo viena iš pralaimėjimo priežasčių. Taip pat klaipėdiečiai prasčiau už varžovus atakavo iš visų pozicijų – tik nuo tritaškio, tiek nuo dvitaškio, tiek nuo baudų metimo linijos. palaccc

Spalio 18 dieną (trečiadienį) 19 val. Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos antrajame ture namuose, „Švyturio“ arenoje, priims Latvijos čempioną Ventspilo „Ventspils” klubą.

Būtent ši komanda praėjusių metų gruodį nutraukė sėkmingiausią neptūniečių startą europinio lygio turnyruose, kai klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygoje buvo iškovoję 6 iš eilės pergales. Atėjo laikas suvesti sąskaitas su broliukais!

Parodykime svečiams iš Latvijos, jog čia – #Audringi Vakarai, kur visi krepšinio sirgaliai vieningai gina savo namų tvirtovę!

Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT internetu ir BilietaiLT kasose.

Mieli Vakarų Lietuvos ir visos mūsų šalies krepšinio sirgaliai, atvykite į šias rungtynes ir palaikykite Klaipėdos „Neptūną“. Pasipuoškite mėlyna apranga, apsiginkluokime „Neptūno“ atributika ir kilkime visi kartu į šį audringą mūšį! Juk neptūniečiai FIBA Čempionų lygos turnyre gina ne tik Klaipėdos, bet ir visos mūsų šalies garbę.