"Neptūnas" vėl nugalėjo Kauno "Žalgirį"!

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pirmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno "žalgiris" namuose 79:88 (22:15, 20:27, 20:21, 17:25) pralaimėjo Klaipėdos "Neptūnui".

Žalgiriečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 22:15, tačiau klaipėdiečiams per antrąjį kėlinį pavyko panaikinti varžovų pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus 42:42. Po 30 žaidimo minučių svečiai turėjo minimalų pranašumą 63:62. Likus žaisti 2 min. 10 sek., aikštės šeimininkai atsiliko dviem taškais 74:76, bet "Neptūno" krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir, likus 36 sek., atitrūko 83:74.

Klaipėdos komandai (12 pergalių/3 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Martynas Mažeika, 15 - Edgaras Ulanovas, 14 - Simas Galdikas (9 atk. kam.), 12 - Vytautas Šarakauskas.

"Žalgiriui" (12/5) Paulius Jankūnas (12 atk. kam.) pelnė 16 taškų, Artūras Milaknis - 13, Artūras Gudaitis - 12, Robertas Javtokas (9 atk. kam.) ir Džastinas Dentmonas (Justin Dentmon) pridėjo po 10 taškų.

Klaipėdiečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43-35.

Sausio 27 dieną "Žalgiris" svečiuose pralaimėjo uostamiesčio atstovams 73:81.

"Neptūnas" turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o "Žalgiris" žengia ketvirtas.