„Neptūnas“ pasiruošimą baigė triuškinama pergale

Klaipėdos „Neptūnas“ kontrolinių rungtynių ciklą užbaigė 116:72 (24:21, 30:13, 30:20, 32:16) įveikdamas Surguto „Universitet-Yugra“ ekipą iš Rusijos.

Po pirmojo ketvirčio Kazio Maksvyčio auklėtiniai turėjo 3 taškų persvarą, tačiau pranašumas sparčiai ėmė augti antrajame kėlinyje, kuris laimėtas 17 taškų persvara (30:13).

Apsukų nemažinęs „Neptūnas“ po ilgosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus, o ketvirtajame kėlinyje atotrūkis pasiekė rekordinę 46 taškų ribą (101:55).

Šiame mače klaipėdiečiai pataikė 70,3 proc. dvitaškių (26 iš 37) ir 51,6 proc. tritaškių (16 iš 31). Aikštelėje dominavusi uostamiesčio komanda atliko 30 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 20 kamuolių.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 24 (5/6 dvit., 3/6 trit.), Osvaldas Olisevičius 20 (5/5 dvit., 3/5 trit.), Arūnas Mikalauskas 17 (4/4 trit.), Jerai Grantas, Paulius Dambrauskas (7 rez. perd.), Tomas Delininkaitis ir Laurynas Beliauskas – po 10.

Kontrolinių rungtynių etape klaipėdiečiai iškovojo 7 pergales bei patyrė 1 pralaimėjimą.

Pasiruošimą „Neptūnas“ pradėjo 96:45 pranokdamas dublerius, tuomet 71:52 sutriuškino Dnepropetrovsko „Dnipro“, dukart nušlavė „Ventspils“ krepšininkus – 82:60 bei 85:38, 84:81 pranoko Permės „Parma“ bei 86:84 įveikė „Samara“. Vienintelis pralaimėjimas patirtas Vlado Garasto taurės pusfinalyje 69:78 prieš Talino „Kalev/Cramo“.

Sezoną Kazio Maksvyčio kariauna pradės rugsėjo 23-ąją, kuomet namuose priims Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.