"Neptūnas" nusileido "Šiauliams"

Rokas Giedraitis lemiamu metu pelnė aštuonis iš eilės „Šiaulių“ taškus ir taip taškas į tašką vykusioje dvikovoje perlaužė rungtynių eigą.

Giedraitis vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 taškų ir svariausiai prisidėjo, jog „Šiauliai“ išlygintų LKL ketvirtfinalio serijos rezultatą 1-1.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštelėje 93:84 (21:16, 21:23, 19:23, 32:22) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Giedraitis likus žaisti tris minutes smeigė du tritaškius iš eilės, netrukus pridėjo dvitaškį ir „Šiauliai“ įgijo tvirtą pamatą pergalei (81:76).

„Neptūnas“ bandė gelbėtis pražangomis, bet šeimininkai prie baudų metimo linijos neklydo, o galiausiai klaipėdiečius paskandino Martyno Mažeikos nesportinė pražanga.

Trečiosios serijos rungtynės gegužės 3 dieną vyks Klaipėdoje.