„Neptūnas“ nugalėjo Slovėnijos čempionus

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos 12-ojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo aikštėje 82:74 (29:20, 22:22, 18:20, 14:12) nugalėjo Slovėnijos čempionę Liublianos „Petrol Olimpija“ (Slovėnija) ekipą.

Klaipėdos klubas pirmavo nuo pat susitikimo pradžios ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (29:19). Panašų pranašumą klaipėdiečiai išsaugojo iki ketvirtojo kėlinio, bet rungtynėms artėjant prie pabaigos svečiai buvo priartėję iki 4 taškų (72:76). Tuomet svarbų tritaškį pataikė Osvaldas Olisevičius ir „Neptūnas“ nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Klaipėdos komandai (6 pergalės/6 pralaimėjimai) 16 taškų pelnė Kyle'as Weaveris, 13 - Jerai'us Grantas, 12 - Osvaldas Olisevičius.

„Petrol Olimpija“ (1/11) ekipoje 13 taškų surinko Marvinas Jonesas, 11 - Janas Spanas, 10 - Luka Samaničius.

Pirmajame rate klaipėdiečiai išvykoje Liublianos klubą įveikė 97:88.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 30 dieną svečiuose su Patrų „Promitheas“ (Graikija) ekipa.