„Neptūnas" LKL sezoną pradėjo pergale

Klaipėdos „Neptūnas“ 2017-2018 metų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pradėjo be didesnės įtampos pergale – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Šiauliuose rezultatu 82:73 (22:22, 21:10, 18:18, 21:23) nugalėjo ituluotojo krepšinio specialisto Antano Sireikos treniruojamus „Šiaulių“ krepšininkus.

Pirmąjį kėlinį tris Universiados čempionus – Igną Vaitkų, Evaldą Šaulį ir Krisupą Žemaitį bei būrį ambicingų žaidėjų turintys šiauliečiai dar priešinosi – pirmoji dešimties minučių atkarpą baigėsi lygiosiomis – 22:22. Tiesa, „Šiaulių“ krepšininkai buvo išsiveržę į priekį – 22:19, tačiau rezultatą su lyg pirmojo kėlinio sirena įspūdingu metimu iš toliau nei vidurio aikštės rezultatą išlygino šiemet „Neptūno“ marškinėlius vilkintis Renaldas Seibutis.

Šią akimirką galite pamatyti video siužete ČIA.

Antrajame kėlinyje po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio, R. Seibučio atakos ir Juano Palacioso dviejų taškų su bauda „Neptūnas“ susikrovė dviženklį pranašumą – 41:29.

Dar po kelių akimirkų Klaipėdos ekipos sirgalius pradžiugino įspūdingas Mindaugo Girdžiūno dėjimas, padidinęs pranašumą iki 13 taškų – 43:30.

Komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo „Neptūnui“ pirmaujant 43:32.

Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 6:0 ir jau susikrovė rekordinę 17 taškų persvarą – 49:32.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ buvo priartėję iki 10 taškų – 60:70, tačiau tuoj pat tritaškiu atsakė ir Šiaulių ekipos sirgalius kiek nutildė neptūnietis Edgaras Želionis – 73:60.

Per likusį rungtynių laiką aikštės šeimininkams nieko pakeisti nebepavyko ir „Neptūnas“ šventė pirmąją oficialaus LKL sezono pergalę.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse vertėsi be dviejų traumuotų žaidėjų – nugaros skausmus jaučiančio Mindaugo Kačino ir per treniruotę kojos raumą patyrusio Tomo Delininkaičio.

Džiugu, kad ir ne pajėgiausios sudėties "Neptūnui" nesutrukdė užtikrintai kontroliuoti šių rungtynių ir galiausiai švęsti pergalę.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė Renaldas Seibutis, pelnęs 17 taškų. Edgaras Želionis ir Juanas Palaciosas (8 atk. kam.) pridėjo po 15 taškų, Mindaugo Girdžiūno sąskaitoje - 12 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Šiaulių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nicholas Zeisloftas, surinkęs 20 taškų. Donatas Sabeckis pelnė 12 taškų, Igno Vaitkaus sąskaitoje - 11 taškų.

Šiauliečiai suklydo suklydo 20 kartų, o klaipėdiečiai - vos 9 kartus.

Kitas LKL rungtynes „Neptūnas“ žais sekmadienį 17 val. jau puikioje atmosferoje savo žiūrovų akivaizdoje „Švyturio“ arenoje. Klaipėdiečių varžovas – Kėdainių „Nevėžis“.

Kitą savaitę, rugsėjo 28 dieną (ketvirtadienį), į „Švyturio“ areną atvyks ir tituluotasis Kauno „Žalgiris“. Šios dvikovos pradžia - 18.45 val.

Bilietai į pirmąsias „Neptūno“ rungtynes, kurios vyks „Švyturio“ arenoje, jau prekyboje.

Bilietus, tiek į rungtynes su „Nevėžiu“, tiek į dvikovą su „Žalgiriu“ jau galite įsigyti BilietaiLT kasose ir internetu per Bilietai.lt svetainę.

„Krepšinio sirgaliai, būkite aktyvūs, ateikite mūsų palaikyti. Sezono pradžioje kiekviena pergalė yra itin svarbi psichologiškai, įkvepianti naujiems žygdarbiams ir suteikianti pasitikėjimo savo jėgomis", - sakė „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas.

Kurkime krepšinio istoriją kartu.

Šį sezoną „Neptūnas“ pasitinka šūkiu – „Audringi Vakarai!“ Taigi, mieli Vakarų Lietuvos krepšinio sirgaliai, būkite aktyvūs, nudažykite „Švyturio“ arenos tribūnas mėlyna „Neptūno“ spalva. Visi kartu prisidėkime prie mūsų visų mylimos komandos pergalių.

Dėmesio: jau pradėti keisti popieriniai 2017-2018 metų Klaipėdos „Neptūno“ abonementai į plastikines abonementų korteles.

„Neptūno“ abonementinės kortelės bus išduodamos rugsėjo 22 dieną (penktadienį) nuo 10 iki 20 val. ir rugsėjo 23 dieną (šeštadienį) nuo 13 iki 17 val. „Neptūno“ sporto salės ofise (II aukštas).

Popieriniai „Neptūno“ abonementai į plastikines korteles taip pat bus keičiami ir rugsėjo 24 dieną (sekmadienį) „Švyturio“ arenoje nuo 16 val. prie pagrindinio įėjimo.

Mieli krepšinio sirgaliai, nepamirškite su savimi turėti popierinį abonementą.

Plastikines abonementų korteles šiomis valandomis gali atsiimti ir 3x3 „Rytas su Time Team“ turnyro nugalėtojai, pateikę sertifikatus.