„Neptūnas“ Klaipėdoje nugalėjo „Chimki“ ekipą

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ pergalingai tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą „Švyturio“ arenoje draugiškose rungtynėse rezultatu 75:67 (20:19, 19:18, 22:4, 14:26) įveikė tituluotąją Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 2 taškai – 39:37, tačiau neptūniečiai, įspūdingai sužaidę trečiąjį kėlinį (22:4), atitolo per 20 taškų – 61:41 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido. Tik per paskutinę ataką „Chimki“ pelnytas tolimas metimas atotrūkį padėjo sušvelninti iki vienaženklio skirtumo.

„Neptūną“ į pergalę vedė po 12 taškų pelnę Larris Drew (3/6 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Džimis Baronas (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudos), Vytautas Šarakauskas – 11 (2/2 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudos, 5 atk. kam.), Mindaugas Kačinas – 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas – 10 (2/3 trit., 4/4 baudos, 3 rez. perd.), Arvydas Šikšnius – 5 (4 rez. perd.), Martynas Mažeika – 5, Jerai Grantas – 5 (7 atk. kam.), Tadas Klimavičius – 4 (5 atk. kam.). Laurynas Beliauskas nepasižymėjo. Matas Jucikas ir Arūnas Mikalauskas nerungtyniavo trenerių sprendimu.

Duško Ivanovičiaus treniruojamos „Chimki“ gretose pasižymėjo 15 taškų surinkęs Sergejus Monia (8 atk. kam.), Justinas Carteris pridėjo 13 taškų, Viačeslavas Zaicevas – 12, Nobelis Bougou-Colo – 8, Dimitrijus Sokolovas – 6, Ruslanas Patejevas ir Earlas Rolandas – po 4, Perry Jonesas – 3, Valerijus Lichodejus – 2 tšk.

"Neptūnas" laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 38:29.

2016-2017 m. „Neptūnas“ varžysis ne tik LKL, bet ir ambicingame FIBA Čempionų lygos turnyre, o „Chimki“ rungtyniaus Europos taurės varžybose.