„Neptūnas“ išplėšė pergalę Panevėžyje

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda svečiuose po pratęsimo 94:89 (21:21, 10:20, 21:18, 28:21; 14:9) įveikė vicečempionę Panevėžio „Lietabelio“ ekipą.

Likus žaisti mažiau nei pusantros minutės, šeimininkai pirmavo 78:69, bet svečiai sugebėjo pelnyti devynis taškus iš eilės ir išlyginti rezultatą. Likus žaisti 2,5 sek., „Lietkabelio“ legionierius Žanis Peineris pataikė dvitaškį, bet per likusį laiką „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis spėjo išprovokuoti pražangą ir baudų metimais išlygino rezultatą. Pratęsime sėkmingiau žaidė svečiai, kurie ir šventė pergalę.

Klaipėdos klubui po 16 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis, 14 - Simas Galdikas, 10 - Jerry Johnsonas.

„Neptūnas“ (23 pergalės/9 pralaimėjimai) čempionate užima trečiąją vietą, o „Lietkabelis“ (19/13) - ketvirtąją.