"Neptūnas" išlygino LKL finalo serijos rezultatą

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai dar kartą pademonstravo neeilinę valią, charakterį ir kovingumą – šeštadienio vakarą sausakimšoje „Švyturio“ arenoje rezultatu 76:54 patiesė nuolatinį Eurolygos dalyvį ir daugkartinį šalies čempioną Kauno „Žalgirį“ bei išlygino Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino-LKL“) finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:1.

Klaipėdiečiai, itin šiltai palaikomi savų sirgalių, dvikovą pradėjo galingai – praėjus vos 4 minutėms po Jerai Granto atakos su bauda ir Vytauto Šarakausko 2 taškų trūktelėjo į priekį – 10:2. Neptūniečiai kėlinį baigė Danieliaus Ewingo taikliu tritaškiu ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 21:11.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ net 3,5 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo tarpu „Neptūnas“ toliau dominavo po krepšiu ir rinko taškus - po Mindaugo Girdžiūno taiklaus tritaškio ir Arvydo Šikšniaus dėjimo klaipėdiečiu pranašumas šoktelėjo net iki 20 taškų - 31:11.n z 05 28 6
Po dviejų kėlinių „Neptūnas“ susikrovė 23 taškų skirtumą - 48:25.

Po didžiosios pertraukos žalgiriečiai visaip bandė spausti „Neptūno“ žaidėjus, tačiau kovingieji klaipėdiečiai nepasidavė provokacijoms, žaidė sau įprastu žaidimo stiliumi ir kontroliavo situaciją: po trijų kėlinių komandas skyrė 22 taškai - 62:40.

Kad ir kaip „Žalgiris“ bandė pakreipti įvykius savo naudai, tačiau jie buvo sukaustyti „Neptūno“ gynybos ir Klaipėda triumfuoja.

„Neptūnas“ – „Žalgiris“ - 76:52 (21:11, 27:14, 14:15, 14:14)

„Neptūnas“: Danielis Ewingas – 15 tšk., Martynas Mažeika - 13, Trentas Plaistedas - 10, Trevisas Baderis - 9, Vytautas Šarakauskas – 9, Jerai Grantas – 6, Angus Brandtas – 3, Arvydas Šikšnius – 2, Laurynas Beliauskas nerungtyniavo trenerių sprendimu. Donatas Zavackas dėl užsitęsusios rankos traumos, o Arnas Butkevičius dėl kojos traumos rungtynėms net nebuvo registruotas.n z arnas
„Žalgiris“: Jerome'as Randle'as - 12, Martynas Pocius - 9, Renaldas Seibutis – 7, Ian Vougioukas – 6, Lukas Lekavičius – 5 tšk.

Prieš rungtynes - piršlybosjessika
Prieš šias rungtynes į „Švyturio“ arenos krepšinio aikštės vidurį buvo pakviesta „Neptūno“ legionieriaus Jerai Granto širdies draugė Jessikai. Netrukus prie jos priėjo J. Grantas, priklaupė ir įteikė sužadėtuvių žiedą. BasketNews.lt pabrėžia, kad tai buvo pirmas kartas LKL istorijoje, kai krepšininkas prieš rungtynes pasipiršo širdies draugei.
n z grantas
Trečiosios serijos rungtynės vyks gegužės 31 dieną (antradienį) 19 val. Kaune, ketvirtosios - birželio 3 dieną (penktadienį) 18.40 val. Klaipėdoje, penktosios rungtynės birželio 6 dieną (pirmadienį) 19 val. Kaune. Jei reikės šeštųjų ir septintųjų rungtynių, jos vyks birželio 9 dieną (ketvirtadienį) 18.40 val. Klaipėdoje ir birželio 13 dieną (pirmadienį) 19 val. Kaune.

Pabrėžiame, kad „Neptūno“ abonementai galioja iki pat sezono pabaigos, tad abonementų turėtojams bilietų į Klaipėdoje vyksiančias finalo rungtynes pirkti nereikia.

Pasiteisino nauja "Neptūno" strategija padaryti abonementus iki pat sezono pabaigos, įskaitant ir ketvirtfinalį, ir pusfinalį, ir dvikovas dėl medalių.
n z sirgaliai
Visi tie, kas sezono pradžioje įsigijo "Neptūno" abonementus gerokai sutaupė pinigų ir laiko. Jiems nebereikia sukti galvos, ar spės įsigyti bilietus, be to, visada rungtynes stebi sau įprastose patogiose vietose.

"Neptūno" klubo administracija, žaidėjai ir trenerių kolektyvas nuoširdžiai dėkoja ištikimiems sirgaliams už itin šiltą ir nuostabų palaikymą!