"Neptūnas" iškovojo sunkią pergalę Pasvalyje

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį čempionatą baigė pergale Pasvalyje – klaipėdiečiai jiems nieko nelemiančiose rungtynėse rezultatu 68:64 (19:16, 21:15, 14:14, 14:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Pasvaliečiams (23 pergalės, 16 pralaimėjimų) pergalė prieš „Neptūną“ buvo labai reikalinga, norint išsaugoti ketvirtąją, tačiau klaipėdiečiai lengvų taškų varžovams dalinti nesiruošė.

Jau anksčiau buvo žinoma, kad „Neptūnas“ (31 pergalė, 9 pralaimėjimai) LKL reguliariajame čempionate liks trečioje pozicijoje ir ketvirtfinalyje iki trijų pergalių kovos su šeštoje vietoje įsitaisiusia Alytaus „Dzūkija“.

Pirmosios atkrintamosios rungtynės „Švyturio“ arenoje vyks balandžio 29 dieną (trečiadienį) 18.45 val., antra dvikova vyks gegužės 3 d. (sekmadienį) 16.15 val. Alytuje, kita dvikova Klaipėdoje - gegužės 6 d. (trečiadienį) 18.15 val.

Rungtynių Pasvalyje eiga

Pirmas 4 rungtynių minutes komandoms taškus rinko tik du žaidėjai: Simas Galdikas vedė „Neptūną“, o Gytis Sirutavičius – „Pieno žvaigždes“ - 5:6. Į puolimą įsijungė ir kiti krepšininkai ir po pirmo kėlinio neptūniečiai pirmavo 3 taškų persvara – 19:16.

Antrojo kėlinio pradžioje po Donato Zavacko tritaškio, Arno Butkevičiaus dėjimo ir Martyno Mažeikos atakų klaipėdiečiai susikrovė dviženklę taškų persvara – 39:29.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ pranašumas išaugo iki 14 taškų – 54:40, tačiau ketvirtį 5 taškais be atsako užbaigę pasvaliečiai sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 45:54.

Visgi, ketvirtajajame kėlinyje duobių nepavyko išvengti: „Pieno žvaigždės“ spurtavo 7:0 ir priartėjo per vieną taiklų metimą - 52:54.

Pirmuosius „Neptūno“ taškus ketvirtame kėlinyje pelnė D. Zavackas – 56:52. Iki rungtynių pabaigos likus 10 sekundžių „Pieno žvaigždės“ sumažino savo deficitą iki 2 taškų, tačiau 2 taiklūs Simo Galdiko baudos metimai paskandino pasvaliečių viltis laimėti, galutinis rezultatas – 64:68.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius - 14 tšk., Alexanderis Oriahki, Michaelas Dixonas ir Evaldas Kairys - po 11 tšk.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas - 17 tšk. (10 atk. kam.), Mustafa Shakuras - 13 tšk., Simas Galdikas - 10 tšk., Martynas Mažeika - 9 tšk.

Kazys Maksvytis („Neptūno“ vyr. treneris): „Į Pasvalį nesivežėme komandos lyderio Deivido Gailiaus. Nusprendėme jam leisti pailsėti, kad būtų šviežesnis per atkrintamąsias rungtynes. Valdas Vasylius pirmajame kėlinyje kryptelėjo koją, tačiau tikimės, kad krepšininkui nieko rimto neatsitiko ir jis atkrintamosiose rungtynėse galės mums padėti. Laukia ilga - iki trijų pergalių LKL ketvirtfinalio serija su Alytaus „Dzūkija“. Prieš šią komandą tris kartus laimėjome, tačiau paskutinę tarpusavio dvikovą pralaimėjome, tad vyrų papildomai motyvuoti nereikės. Jie trokšta atsirevanšuoti ir įrodyti, kad tas pralaimėjimas buvo tik atsitiktinumas. Turime savaitę laiko pasiruošti ketvirtfinaliui, tyliai dirbsime, liesime prakaitą treniruotėse ir tikimės, kad naujomis jėgomis bei su ugnele akyse kilsime į ketvirtfinalio mūšį.“

Informacija dėl „Neptūno“ abonementų

Visi norintys pratęsti Klaipėdos „Neptūno“ abonementus į sau įprastas vietas ar įsigyti specialų bilietą-mini abonementą tai gali padaryti iki balandžio 26 dienos (sekmadienio) 12 val. nakties.
„Neptūno“ klubo administracija nusprendė atsižvelgti į sirgalių pageidavimus ir pratęsė abonementų prekybą dar 3 dienom. Anksčiau buvo skelbta, kad abonementus bus galima prasitęsti ar įsigyti naujus iki balandžio 23 dienos.

Tuo pačiu Jūs galite sutaupyti iki 25 procentų bilietų kainos.

Atkreipiame dėmesį, kad atkrintamųjų varžybų abonementai galios iki didžiojo arba mažojo LKL finalo.

Tikimės, kad būsite su mumis ir tūkstančiais kitų per svarbiausias šio sezono kovas.