„Neptūnas“ galiausiai susitvarkė su „Juventus“

Klaipėdos „Neptūnas“ (6-1) beveik dviguba persvara laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, o tai leido iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) pranoko Utenos „Juventus“ (2-5) ekipą.

Šiame susitikime uostamiesčio ekipa atkovojo 46 kamuolius, kai tuo metu varžovai – 26. Klaipėdiečiai puolime nusiėmė 14 kamuolių, o svečiams iš Utenos metimus kartoti leido vos 4 kartus.

Likus 4 minutėms iki susitikimo pabaigos „Juventus“ legionierius Kenny Gainesas pataikė du baudų metimus bei „Neptūno“ persvarą sumažino iki 3 taškų (72:69).

Vis dėlto per likusį laiką aikštelėje dominavo Klaipėdos komanda. Osvaldas Olisevičius pelnė 5 taškus iš eilės, Kyle‘as Weaveris pridėjo dvitaškį, o K. Maksvyčio kariauna atitolo per saugų atstumą (79:70) bei iškovojo pergalę.

Nors „Neptūnas“ pirmoje mačo dalyje dominavo pagal atkovotus kamuolius (26-13), tačiau klaipėdiečius stabdė klaidos (9). Vien per pirmąjį ketvirtį uostamiesčio krepšininkai suklydo 6 kartus, kai tuo metu varžovai – 0.

Po atkaklios ir permainingos kovos „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką nusinešė 4 taškų persvarą (39:35).

Penkis tolimus metimus per trečiąjį ketvirtį pataikęs „Neptūnas“ prieš lemiamą kėlinį įgijo 6 taškų pranašumą. Ketvirtąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo Tomo Delininkaičiu tritaškiu padidinusiu atotrūkį iki 9 taškų (64:55).

Pergalingame mače Klaipėdos ekipa pataikė 11 tritaškių iš 27 (40 proc.), tuo metu „Juventus“ – 4 iš 22 (18 proc.).

Šį susitikimą praleido įžaidėjas Paulius Dambrauskas. Nors čiurną susižeidęs gynėjas apšilinėjo su komanda, tačiau buvo nuspręsta jį patausoti.

Kitą susitikimą „Neptūnas“ žais artėjantį trečiadienį, kuomet FIBA Čempionų lygos rungtynėse Belgijoje susikaus su daugkartiniais šalies čempionais Ostendės „Filou Oostende“ krepšininkais.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15 (9 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 13 (7 rez. perd.), Gytis Masiulis 11 (8 atk. kam.), Jerai Grantas 10 (7 atk. kam.).

„Juventus“: Kenny Gainesas 18, Karolis Guščikas 14 (6 atk. kam.), Marius Runkauskas 10.