„Neptūnas“ apmaudžiai nusileido „Pieno žvaigždėms“

Krepšinio trileriai uostamiestyje tęsiasi – ilgą laiką pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (14-4) krito paskutinėmis sekundėmis bei antrąjį „Betsafe–LKL“ sezono ratą užbaigė apmaudžiu pralaimėjimu.

Kazio Maksvyčio kariauna savų žiūrovų akivaizdoje 77:80 (18:15, 21:17, 17:27) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigdžių“ (9-9) ekipai.

„Galime sakyti, kad esame šiokioje tokioje duobėje, – po dvikovos sakė K. Maksvytis. – Nors buvome laimėję prieš „Žalgirį“, bet reikia pripažinti, kad dabar nesame geroje formoje.

Šiandien reikia pasveikinti varžovus, nes laimėjo ta komanda, kuri kovėsi iki galo. Nebuvo degančių akių ir nebuvo noro.

Turėjome rungtynių kontrolę didžiąją rungtynių dalį, tačiau dvikovos pabaigoje ėmėme gauti taškus iš greitų atakų, ką Pasvalys daro gerai. Gavome taškų iš ankstyvų situacijų ir antrų šansų, ką buvome akcentavę. Leidome grįžti į rungtynes, o mačo gale vėl patyrėme pralaimėjimą.“

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui klaipėdiečiai dar turėjo dviženklę persvarą (65:55), tačiau tuomet ėmė strigti. Septynis tašku be atsako pelniusios „Pieno žvaigždės“ atsilikimą sumažino iki 3 taškų (65:62).

Nors Tomas Delininkaitis dvikovos pabaigoje įsmeigė du tolimus metimus, tačiau tuo pačiu atsakė ir Pasvalio krepšininkai. Susitikimo pabaigoje sudėtingą dvitaškį įmetė „Pieno žvaigždžių“ puolėjas Tomas Lekūnas, o Yannickas Franke pridėjo du baudų metimus – 73:76.

Lorenzo Williamsas likus 7 sekundėms išprovokavo Emmanuelio Omogbo pražangą bei uždirbęs tris baudų metimus suteikė klaipėdiečiams vilties išplėšti pratęsimą. Vis dėlto tikslą pasiekė tik du metimai iš trijų.

Lemiamame baudų metimų maratone neklydę pasvaliečiai iškovojo pergalę uostamiestyje.

Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržęs „Neptūnas“ pirmaujančiųjų vaidmenyje buvo didžiąją rungtynių dalį, o pranašumas sukosi aplink 10 taškų ribą.

Kazio Maksvyčio kariaunos neišgelbėjo ir 18 taškų per antrąją mačo pusę surinkęs Tomas Delininkaitis, kurio sąskaitoje iš viso 21 pelnytas taškas.

Uostamiesčio ekipa antradienį Prancūzijoje, Strasbūre žais FIBA Čempionų lygos mačą su vietos SIG krepšininkais.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 21 (5/9 trit.), Jerai Grantas 14, Paulius Dambrauskas 12, Osvaldas Olisevičius 9, Simas Galdikas 8.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 16, Emmanuelis Omogbo ir Jay Threattas – po 14 (7 rez. perd.), Žygimantas Skučas 11.