„Neptūnas-Akvaservis“ sutriuškino "Palangą"

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ net be trijų svarbių traumuotų žaidėjų Palangoje sugebėjo sutriuškinti "Palangos" ekipą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pergalę šventė 19 taškų skirtumu - 85:66 (22:23, 25:20, 16:12, 22:11).

Klaipėdiečiams dėl kojos traumų šiose rungtynėse nepadėjo Mindaugas Stašys, Mantas Šerkšnas ir alkūnės skausmus jaučiantis taikliarankis Aidas Einikis.

Rungtynes geriau pradėjo palangiškiai, kurie išsiveržė į priekį 5:0, tačiau jau pirmojo kėlinio viduryje po Jono Dumašiaus taiklaus metimo ir baudos bei Valdo Vasyliaus tritaškio rezultatas pakrypo klaipėdiečių naudai - 14:9.

Vėliau kova vyko apylygiai, o komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo klaipėdiečiams pirmaujant 4 taškais - 47:43.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai Klaipėdos krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą - 68:58, jau žaidė kur kas ramiau ir užtikrinčiau bei vienu metu buvo susikrovę ir 20 taškų persvarą - 83:63.

„Neptūno-Akvaservis“ komandą į pergalę vedė Valdas Vasylius, pelnęs 24 taškus (6/8 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudos, 7 atk. kam., 25 naud. balai), Džiugas Slavinskas prie pergalės pridėjo 19 taškų (8/11 dvit., 3/3 baudos, 7 atk. kam., 2 rez. perd.), Arūnas Mikaluaskas - 18 (6/7 dvit., 2/4 trit., 17 atk. kam., 32 naud. balai), Deividas Anužis - 8, Jonas Dumašius - 7 tšk.

Palangiškių gretose išsiskyrė Jeffrey Brandonas Fahnbullehas, pelnęs 23 taškus, Ignas Daukšys surinko 15, Augustinas Venckus - 11 tšk.

Klaipėdiečiai dukart geriau kovojo po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 44:22.

„Neptūnas-Akvaservis“ su 20 pergalių ir 10 pralaimėjimų NKL turnyro lentelėje tarp 14 ekipų užima trečiąją vietą. Palangiškiai su 6 pergalėmis ir 24 pralaimėjimais užima 12 vietą.

Artimiausias rungtynes Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) „Neptūnas-Akvaservis“ žais vasario 2 dieną (penktadienį) 18 val. su Jonavos „Jonava“.