„Neptūnas-Akvaservis“ namuose sutriuškino KTU

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate. Šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Klaipėdoje 29 taškų skirtumu - 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10) sutriuškino Kauno KTU atstovus.

Svečiai iš Kauno pirmąjį kėlinį dar sugebėjo priešintis, tačiau vėliau NKL vicečempionai „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą laimėjo atkarpą 11:2 ir po Manto Šerkšno tolimo metimo atitrūko dviženkliu skirtumu - 39:27.

Skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Stašys ir M.Šerkšnas smeigė po tritaškį ir klaipėdiečių persvara pasiekė 20 taškų ribą – 60:40.

Nuo tos akimirkos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai jau žaidė atsipalaidavę ir specialiai varžovų triuškinti nesiruošė.

Tai buvo trečia „Neptūno-Akvaservis“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Šis laimėjimas padėjo klaipėdiečiams įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.
NKL.lt pastebi, kad KTU komandai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės ir ji pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Pirmąjį Mezon NKL ratą KTU studentai baigė būdami paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 17 (6 atk. kam.), Aidas Einikis 16, Valdas Vasylius ir Jonas Dumašius po 9.

KTU: Ignas Daukšys 15 (10 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 10, Julius Kigas 8.

Klaipėdiečiai akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 47:33.

Šeštadienį šios ekipos susitiks vėl, tačiau šįkart dvikova vyks Kaune. Šiomis rungtynėmis prasidės antrasis NKL čempionato ratas.

Artimiausias NKL rungtynes namuose, Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), „Neptūnas-Akvaservis“ žais  lapkričio 25 dieną (šeštadienį) su NKL čempionais Marijampolės „Sūduvos-Mantingos" krepšininkais.